آمادگی مجلس برای حمایت از طرحهای قرآنی/ قرآن باعث استقامت در مقابل دشمن می شود
+ پ -
آمادگی مجلس برای حمایت از طرحهای قرآنی/  قرآن باعث استقامت در مقابل دشمن می شود

رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان اظهار کرد: چیزی که بیش از پیش نیازمند جامعه امروز است قرآن است و اگر ما سعادت دنیا و آخرت را می خواهیم باید قرآن را در متن زندگی داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حسین هاشمی تختی نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و ابوموسی از استان هرمزگان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دومین آیین دانش آموختی دانشجویان دانشکده علوم قرآنی بندرعباس گفت:چیزی که بیش از پیش نیازمند جامعه امروز است قرآن است و اگر ما سعادت دنیا و آخرت را می خواهیم باید قرآن را در متن زندگی داشته باشیم.
وی افزود: بنده افتخارم این است در در دوران استانداری اولین استانداری بودم که مشاور قرآنی داشته است.
رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت:قرآن وعترت دو ودیعه گرانبهای است که پیامبر در اختیار ما قرار داده است و ما باید به دنبال آن باشیم که قرآن در متن زندگی ما قرار گیرد.
وی ادامه داد: تشکیل دانشکده علوم قرآنی بر این مبنا بوده که ما بتوانیم در هر شهر و منطقه سفیر قرآنی از بین این دانشجویان داشته باشیم.
هاشمی تختی اظهار کرد: باید این دانشکده علوم قرآنی روز به روز هم از لحاظ کمی و کیفی رشد داشته باشد و مجلس نیز این آمادگی را دارد که از طرحهای قرآنی حمایت کند.
رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: ما باید قرآن را در متن زندگی مردم قرار بدهیم و این میثاق نامه باید بین مردم و مسئولین باشد.

 

رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت: اگر جامعه ما قرآنی باشد هیچ کس نمی تواند به ما تجاوز کند و باعث استقامت ما در مقابل دشمن می شود.

 

هاشمی تختی در پایان با بیان اینکه رسالت شما با دیگر دانشجویان فرق می کند افزود:وظیفه شما اینست بتوانید جامعه قرآنی تشکیل دهید،خیرین قرآنی داشته باشیم و این کار با فعالیت شما میسر می شود.
انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff