آمادگی سپاه امام سجاد(ع) برای ساختن خانه مسکونی بانوی حادثه دیده بندرعباسی

سردار اباذر سالاری گفت:سپاه امام سجاد علیه السلام در صورت واگذاری زمین توسط مسئولین استانی بمناسبت هفته بسیج یک باب منزل مسکونی برای این بانوی آسیب دیده خواهد ساخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سردار اباذر سالاری به همراه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان از بانوی بندرعباسی که بدنبال درگیری با ماموران شهرداری خودسوزی کرده بود عیادت نمود.
سردار اباذرسالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام هرمزگان در عیادت از بانوی حادثه دیده بندرعباسی اظهار کرد: توصیه میکنیم مامورین ادارات بویژه شهرداری ها که با احاد ملت سر و کار دارند با رعایت اخلاق اسلامی، حفظ حرمت و کرامت افراد و پرهیز از برخوردهایی که باعث هتک حرمت طرف مقابل و جریحه دار شدن افکار عمومی می شود و خوراک تبلیغاتی برای معاندین است خودداری کنند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع)هرمزگان افزود:با توجه به برخورد غیر قابل دفاع مامورین شهرداری بندرعباس با این خانم بی سرپناه و انتشار تصاویر در سطح کشور و بیرون این رفتار را بشدت محکوم کرده و درخواست برخورد جدی با مسببین آن را داریم.

سالاری تصریح کرد: سپاه همواره آماده خدمت به قشر مستضعف و آسیب پذیر است و با همکاری دستگاه‌های مرتبط، با آسیب‌شناسی و برنامه‌ریزی لازم نسبت به شناسایی افراد آسیب پذیر و نیازمندان اینچنینی در جامعه اقدام کرده و علاوه بر رفع نیاز‌های آموزشی و تحصیلی فرزندان آنها، سایر امکانات زندگی را فراهم می آورد به طوری که در آینده شاهد اینگونه حوادث نباشیم.
سردار اباذر سالاری تاکید کرد :سپاه امام سجاد علیه السلام در صورت واگذاری زمین توسط مسئولین استانی بمناسبت هفته بسیج یک باب منزل مسکونی برای این بانوی آسیب دیده خواهد ساخت.

فرمانده سپاه استان هرمزگان درپایان اظهارداشت :تکریم انسانها بویژه مستضعفین وپا برهنگان که خود صاحبان این مملکت هستندبایددر تمام امور حفظ و صیانت گردد و اقدامات غیر قانونی نیز باید به صورت مصلحت آمیز توسط مسئولین ذیصلاح حل و فصل گردد.

در پی انتشار تصاویر و فیلم در فضای مجازی که تخریب منزل مسکونی یک بانوی سرپرست خانوار توسط کارکنان شهرداری بندرعباس را نشان می‌داد و منجر به خودسوزی این بانوی جوان شد.

انتهای پیام/