آل سعود لیاقت میزبانی از مهمانان حق را ندارد/ وهابیت از حضور آزادی خواهان ایرانی در عربستان واهمه دارد
+ پ -
آل سعود لیاقت میزبانی از مهمانان حق را ندارد/ وهابیت از حضور آزادی خواهان ایرانی در عربستان واهمه دارد

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان حادثه منا را گواه بی کفایتی آل سعود در میزبانی از مهمانان حق دانست وافزود:آل سعود با بی منطقی چهره اسلام را با لکه دار کرده اند.

آیت الله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به حادثه خونین یمن و کشته شدن حجاح در حین مناسک حج گفت:این حادثه فاجعه ای بی نظیر در تاریخ مکه است علاوه بر ابعاد مختلف باعث عزدار کردن جهان اسلام شد.

 

 

 

وی افزود: چهره خبیث عربستان به جهانیان اثبات شده اما حادثه منا گواه بی کفایتی آل سعود در میزبانی از مهمانان حق است و اینکه این خانواده عرضه اداره بیت الله الحرام را ندارد.

 

 

 

نعیم آبادی با بیان اینکه آل سعود شیطان جهان اسلام است و اوج شیطنت وهابیت در حادثه مکه و منی بود اظهار کرد: وهابیت حوادث را به خدا نسبت می دهند و خدا را مقصر می دانند و تنها مجموعه ای که مبرا است آل سعود است.

 

 

 

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به اتهام زنی آل سعود به زائران ایرانی تصریح کرد:منطق آل سعود بی منطقی است و اتهام زنی به کشورهایی که خود در منا زائر دارند نشانه حماقتشان است  که با این رویه چهره اسلام را با لکه دار کرده اند.

 

 

 

وی با بیان اینکهایران منادی حقوق بشر واقعی و آزادی است، خاطر نشان کرد: عربستان از پیام ایران واهمه دارد چرا که ایرانیان با حضورشان وبدون هیچ ترسی  فضاحت عربستان را به جهانیان نمایان می کند.

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff