آل سعود صلاحیت رسیدگی به امور حج را ندارند
+ پ -
آل سعود صلاحیت رسیدگی به امور حج را ندارند

امام جمعه موقت شهرستان حاجی آباد گفت: رسیدگی به امور حج باید از دست ال سعود خارج شود و به سران کشورهای اسلامی واگذار شود آنها صلاحیت رسیدگی به امور حج را ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام صادقی در خطبه های نماز جمعه شهرستان با اشاره به حادثه دردناک منا اظهار داشت: باید تمام جهان اسلام و ایران پیگیری جدی در زمینه حادثه منا داشته باشند و علت اصلی حادثه باید مشخص شود رسیدگی به امور حج باید از دست ال سعود خارج شود و به سران کشورهای اسلامی واگذار شود آنها صلاحیت رسیدگی به امور حج را ندارند.

 

صادقی در ادامه با اشاره سخن مقام معظم رهبری که فرمودند اگر عربستان در پیگیری حجاجایرانی کوتاهی کند و بدن های مطر حجاج ایرانی را تحویل ندهد پاسخ ما خشن خواهد بود.

 

 

وی در ادامه تصریح کرد: آل سعود با این عملکردی که دارد نمی تواند ادعای مسلمانی کند، چرا که هیچ مسلمانی حاضر نیست اولا تحت سیتره شیطان بزرگ آمریکای جنایت کار قرار گیرد ثانیا حاضر نیست حمایت بی چون و چرا از رژیم غاصب صهیونیستی و گروهی تکفیری داعش بکند ، ثانیا هیچ مسمان آزاده ای حاضر نیست روزانه بر سر هم نوعان خود بمب بریزد.

 

 

حجت الاسلام صادقی ادامه داد: عملکرد ال سعود با آموزه های قرآنی و دستورات دین مبین اسلام منافات دارد طرز تفکر آل سعود به اسلام گرایش ندارد.

 

 

صادقی در ادامه ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی از زحمات این عزیزان قدر دانی کرد و خواستار حضور کارشناسان نیروی انتظامی در مدارس و تبعین هنجارها و ناهنجاریها برای دانش آموزان شد.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff