آل سعود دوام خود را در اختلاف دنیای اسلام و کشتار حق خواهان مسلمان می داند
+ پ -
آل سعود دوام خود را در اختلاف دنیای اسلام و کشتار حق خواهان مسلمان می داند

مدیر حوزه علمیه رودان گفت: این اقدام غیرانسانی و کینه توزانه آل سعود به شدت محکوم است و همه مسلمانان باید نسبت به این اعمال ضد اسلامی آل سعود واکنش نشان بدهند که در غیر این صورت از دایره مسلمانی طبق فرمایش پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله خارج هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام مهدیار زارع، مدیر حوزه علمیه ولی عصر(عج) رودان در گفتگو با رودان نیوز، گفت: این حادثه عظیم و ناگوار را به پیشگاه مقدس امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف ، مقام معظم رهبری و همه مسلمانان جهان تسلیت عرض می کنم. مصیبتی که حلاوت ایام ولادت نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله را به کام همه مسلمانان تلخ نمود.

 

وی اظهار کرد: دوباره شاهد حادثه ای بی شرمانه علیه مسلمانان و مخصوصا شیعیان هستیم و آنهم توسط کسانی که نقاب خادمین حرمین شریفین بر چهره زده اند ولی هم پیاله صهیونیست و آمریکا دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین بوده و با آنها رقص شمشیر می کند.

 

زارع افزود: کسانی که هر جا ظلمی بر مسلمانان وارد می شود چهره ننگین آنها نمایان می شود،قاتلان وقیحی که دوام و بقای خود را در اختلاف و تفرقه در دنیای اسلام و کشتار و قتل ناجوانمردانه حق خواهان مظلوم مسلمان می دانند.آنهایی که هر جا شکست می خورند با نهایت بی شرمی اسلحه را به روی کودکان ، زنان ، پیران و عالمان میگیرند و آنها را به قتل می رسانند که این عمل به روشنی نشان عجز و ناتوانی و خفت آنها می باشد.

 

مدیر حوزه علمیه رودان ادامه داد: این اقدام غیرانسانی و کینه توزانه آل سعود به شدت محکوم است و همه مسلمانان باید نسبت به این اعمال ضد اسلامی آل سعود واکنش نشان بدهند که در غیر این صورت از دایره مسلمانی طبق فرمایش پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله خارج هستند.

 

وی تصریح کرد:آل سعود به طور قطع به زودی شاهد عواقب سخت و شکننده اقدامات غیر عقلانی خود خواهد بود و یقینا خون مظلومانی که توسط وحشی های داعش تکفیری وهابی بر زمین می ریزد بر عهده آل سعود می باشد.

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff