آل سعود با سیلی ملت ایران اسلامی خاموش می شود/ گفتمان کربلای پنج در انتخابات احیا شود
+ پ -
آل سعود با سیلی ملت ایران اسلامی خاموش می شود/ گفتمان کربلای پنج در انتخابات احیا شود

خطیب جمعه میناب ،پیاده سازی گفتمان کربلای ۵ را یکی از ملاک و معیار شناخت و انتخاب نماینده اصلح عنوان کرد و گفت: گفتمان کربلای پنج در انتخابات احیاشود.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  میناب جنوب ،حجت الاسلام میرزا حسین معتمدی فر ،خطیب جمعه میناب در نماز سیاسی عبادی امروز در جمع نمازگزاران این شهرستان ، شهادت شیخ نمر توسط آل سعود را محکوم کرد و گفت : رژیم ال سعود بداند که تاوان این کار زشت  پس خواهد داد.

امام جمعه میناب افزود : آل سعود با راه اندازی این جنایات و کشتار مردم بی گناه بخصوص شهادت روحانی مبارز شیعی آیت الله نمر در پی خاموش کردن بیداری اسلامی در منطقه می باشد.

معتمدی فر با تاکید بر بیداری جهان اسلام در پی جنایات آل سعود در منطقه و جهان گفت: جهان اسلام با هدایت و راهنمایی مقام معظم رهبری بیدار،آگاه و هوشیار است و تمامی توطئه های آنها را نقش بر آب می کند.

وی اذعان داشت: آل سعود بداند که تاوان کارهای زشت خود را در منطقه خواهد داد و با سیلی ملت ایران اسلامی خاموش خواهد شد.

خطیب جمعه میناب خطاب به دولت روحانی گفت : دولت محترم چرا همه چیز فدای سیاست می کنی ، این همه هتاکی ، توهین چرا ، پس دیپلماسی و تحلیلگرانت کجا هستند.

وی با اشاره به فرا رسیدن انتخابات گفت :باید برای انتخاب نماینده اصلح معیار وهدف داشت وبایستی کاندیدا را شناخت وبعد رای داد.
خطیب جمعه میناب اظهار داشت: ملاک و معیار شناخت و انتخاب نماینده اصلح  پیاده سازی گفتمان کربلای ۵ لحاظ شود و اینکه نماینده شاخص کدام کاندیدا تاکنون گفتمان کربلای پنج داشته است وباید گفتمان کربلای پنج در انتخابات احیاشود.
امام جمعه میناب به بحث حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید نمود وبه فرمایشات مقام معظم رهبری درجمع امام جمعه وجماعت کشور اشاره کرد.
درپایان مردم نمازگزار مینابی از مسجدامام تا سه راهی بسیج راهپیمایی و اعدام شیخ نمر با شعارهای مرگ بر  ال سعود ، مرگ بر وهابی ، مرگ براسراییل وقرائت بیانیه محکوم کردند.

انتهای پیام /م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff