آل سعود بار دیگر سیاهه جنایات خود را پررنگ تر کرد
+ پ -
آل سعود بار دیگر سیاهه جنایات خود را پررنگ تر کرد
بیانیه شورای تبیین بسیج دانشجویی هرمزگان؛

آل سعود بار دیگر سیاهه جنایات خود را پررنگ تر کرد

سوء مدیریت در بزرگترین اجماع مسلمین جهان، این خطای روشن دارای طبعاتی بسیار سنگین خواهد بود، هم برای مسلمین جهان و هم آل سعود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، دبیرشورای مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس، گفت: آل سعود بار دیگر سیاهه جنایات خود را پررنگ تر از قبل کرد، سوء مدیریت در بزرگترین اجماع مسلمین جهان، این خطای روشن دارای طبعاتی بسیار سنگین، هم برای مسلمین جهان و هم آل سعود خواهدبود.

 

 

بسم رب المشعر الحرام

 

 

سلام و درود خداوند به روان پاک شهیدانی که در این موسم عزیز و درمکانی مقدس به ندای الهی لبیک گفتند درود خداوند برشما،آل سعود بار دیگر سیاهه جنایات خود را پررنگ تر از قبل کرد، سوء مدیریت در بزرگترین اجماع مسلمین جهان، این خطای روشن دارای طبعاتی بسیار سنگین خواهد بود، هم برای مسلمین جهان و هم آل سعود. دولتی که نتوانسته است به شایستگی از پس میزبانی اینچنین جمع منحصر به فردی فائق آید پس همان بهتر که در مدیریت آن شک کرد.

 

 

بسیار جای تعجب دارد، حکومتی که هم درگیر جنگ با مسلمین است و هم میزبان مسلمین، مسئله ای که به راحتی در ذهن هر انسان سالم و بالغی قابل حل نیست، در پی حوادث اخیر در منا و سقوط یکی از وسائط ساختمانی بر سر حجاج سیاهه بی کفایتی سعودی ها را پررنگ تر از قبل کرده، البته ما هنوز کشتار خونین حج را که یکصده هم از آن نگذشته فراموش نخواهیم کرد.به طور کلی در اذهان عمومی جهانیان چند کشور خاص مثل ایران و عربستان و کشورهایی از این دست،‌نشان مسلمانی را برچهره خود دارندو یک خطای محاسباتی باعث ایجاد طبعاتی سنگین خواهد بودپس باید به نحوی شرایطی را ایجاد کرد و امروز باید تصمیمی تاثیر گذار گرفت، کشوری که هم به کشور مسلمان و همسایه خود تجاوز میکند و هم میزبان مسلمین است صلاحیت اداره کردن این مکان مقدس را ندارد، شماها هم آبروی خود و هم آبروی اسلام را برده اید.

 

 

بی شک اداره کردن حرمین شریفین باید بر عهده یک شورای متشکل از کشورهای اسلامی باشد،‌منتهی کشورهایی که سلطه بر مستضعفین نداشته باشند، و اما بعد،‌امروز آل سعود تبدیل شده به یک بحران در میان مسلمین، کشوری که تصمیمات آن تحت تاثیر آمریکا و هم پیمانانش است و به نحوی تبدیل شده به حیاط خلوت آنها. ما دانشجویان در این جا یک سوال جدی داریم، آیا به گفته صریح قرآن توجه کرده اید؟ اشداء علی الکفار و رحماء بینهم مصداق شماست؟ تا به حال به کدامین بخش از فرامین قرآن ، این کتاب مبین و مقدس عمل کرده اید؟ اسلام شما مصداق اتم و اکمل اسلام آمریکاییست. دم از اسلام و اتحاد و مجمع اسلام میزنید ولی در عمل بر علیه اسلامید. اما دو نکته حائز اهمیت را برای بار چندم متذکر میشویم: نکته اول این است که دولت سعودی به فرموده امام خامنه ای: ((یک وقاری را در دیپلماسی خود داشت که دیگر آن را از دست داد))،پس بیایید در مسئله یمن تجدید نظر کنید این به نفع شماست. نکته دوم ابعاد این فاجعه عظیم بزودی در جهان بیشتر مطرح می شود و طبعات پشت پرده آن گریبان شما را خواهد گرفت، پس چه بهتر که همین حالا اجازه ورود کشورهای آسیب دیده و داوطلب کمک رسانی را بدهید و با همکاری خود ذره ای از این بی آبرویی را سامان ببخشید.این به نفع شماست .

 

 

کشورجمهموری اسلامی ایران همواره پیش قدم در امور مسلمین و مستضعفین جهان می باشد و این اعتقاد قلبی مسلمین راسخ و بصیر است.

 

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان

 

والعاقبه للمتقین

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff