آل سعود اعتقادی به اسلام ندارد/ فاجعه منا زمینه ساز جنایات عربستان در یمن است
+ پ -
آل سعود اعتقادی به اسلام ندارد/ فاجعه منا زمینه ساز جنایات عربستان در یمن است

خطیب نماز جمعه ابوموسی گفت: آل سعود هیچ اعتقادی به اسلام و معارف دینی ندارد و یهودیتسرچشمه خباثت حکام بیت الله الحرام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، حجت الاسلام محب زاده، خطیب نماز جماعت ظهر و عصر روز جمعه مسجد جامع ابوموسی با اشاره به جنایات حکام سعودی در فاجعه منا در سال گذشته، گفت: آل سعود هیچ اعتقادی به اسلام و معارف دینی ندارد و ملعون ترین حکومت و پست ترین حاکمان روی زمین می باشند.
وی با تسلیت شهادت امام محمد باقر(ع) و گرامیداشت سالگرد فاجعه منا که توسط آل سعود خبیث اتفاق افتاد، اظهار کرد: امروز در بیت الله الحرام حاکمیتی خبیث وجود دارد که سرچشمه یهودیت در وجود آنها است و پست ترین انسان های روی زمین هستند که به هیچ گونه از معارف دینی اعتقاد ندارند.
محب زاده افزود: امام محمد باقر(ع) پنجمین امام شیعیان است که مادرش دختر امام مجتبی(ع) می باشد و پدرش علی بن حسین(ع) است که دو طرف هاشمی و علوی می باشند و هر دو متصل به پیغمبر هستند و امام باقر(ع) حادثه کربلا را در سن چهار یا پنج سالگی درک نموده است.
خطیب نماز جماعت ابوموسی به ذکر حدیثی از امام باقر(ع) پرداخت که فرمود: بنای اسلام بر پنج چیز است: نماز، زکات، روزه، حج و ولایت، و هیچ یک آنها آن گونه که ولایت مطرح شده است مطرح نگشته است و ولایت اهل بیت علیهم السلام اساس اسلام است.
حجت الاسلام محب زاده تصریح کرد: دوران امامت امام سجاد(ع)، امام باقر(ع) و امام صادق(ع) را باید دورانی دانست که شمشیرها در غلاف رفته است و کلام، بیان، علم، حوزه و دانشگاه نمود پیدا می کند و ائمه به تربیت شاگرد می پردازند.
وی خاطر نشان کرد: در مورد فاجعه منا باید به دو نکته مهم توجه نماییم یکی اینکه توجه ویژه به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی نماییم که می فرمایند: حادثه منا را باید پاس بداریم و هرگز آن را فراموش نکنیم و نکته دیگر اینکه می فرمایند شهادت شهدای منا عمدی بوده است تا بعد از این حادثه آل سعود بتوانند به کشتار مردم مظلوم یمن بپردازند و جنایات دیگری مرتکب شوند.
محب زاده گفت:  آل سعود خود را خادم الحرمین می نامند اما در واقع آنها ظالم الحرمین هستند و ظلمی که آل سعود در حق مسلمین روا می دارند همان ظلمی است که عباسیان و امویان در عصر فرزندان رسول خدا(ص) کردند و آل سعود کمتر از امویان نیستند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff