آل سعود از نسل یهودیان خیبر هستند
+ پ -
آل سعود از نسل یهودیان خیبر هستند
طراح دوره مترجمی قرآن کریم:

آل سعود از نسل یهودیان خیبر هستند

طراح دوره مترجمی قرآن کریم با بیان اینکه آل سعود از نسل یهودیان خیبر هستند، گفت: آل سعود هیچ تفاوتی با داعشیان ندارند و نسل های جدید یهود همچون یهودیان گذشته در عصر پیامبر(ص) عمل می کنند و راه آنها را ادامه می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ همایش آسیب شناسی اجتماعی کلام وحی با حضور سید علی حسینی یزدی طراح دوره مترجمی قرآن کریم، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در هرمزگان، خانم باقری زاده مدیر حوزه علمیه خواهران و اساتید حوزه علمیه در سالن همایش حوزه علمیه خواهران بندرعباس برگزار شد.

خانم باقری زاده، مدیر حوزه علمیه خواهران هدف از برگزاری این همایش را تحول در حوزه قرآنی در استان دانست و گفت: امیداوریم این همایش فتح بابی باشد که طرحهای قرآنی در این استان روز به روز افزایش پیدا کند.

آل سعود از نسل یهودیان خیبر هستند

سید علی حسینی یزدی، طراح دوره مترجمی قرآن کریم در همایش آسیب شناسی اجتماعی کلام وحی در این همایش با بیان اینکه آل سعود از نسل یهودیان خیبر هستند، گفت: آل سعود هیچ تفاوتی با داعشیان ندارند و نسل های جدید یهود همچون یهودیان گذشته در عصر پیامبر(ص) عمل می کنند و راه آنها را ادامه می دهند.

 

طراح دوره مترجمی قرآن کریم یادآور شد: استفاده ابزاری از آیات و سوره قرآن اولین عاملی بود که در زمان پیامبر(ص) باعث مهجوریت قرآن شد حتی از سوره قرآن برای باز کردن قفل های زندگی استفاده می کردند نه اینکه تلاش کنند تا فهم قرآن را یاد بگیرند.

حسینی یزدی اظهار کرد: زمانی که قرآن بر پیامبر(ص) نازل شد سنگینی آیات قرآن به حدی بود که بر جسم فیزیکی ایشان فشار وارد می شد به گونه ای که چهره ایشان در نظر مسلمانان برافروخته بود و نشانده دهنده سنگینی فهم این آیات بر پیامبر(ص) بود.
وی با بیان اینکه معارف قرآن تمام شدنی نیست، خاطرنشان کرد: اگر انسان هزار سال عمر کند و تمام عمر خود را در این زمان صرف یادگیری مفاهیم قرآن کند ارزشمند است چون عمر به پایان می رسد اما معارف قرآن تمام نمی شود.

در ادامه با اجرای گروه تواشیح عروق الوثقی فضای کاملا معنوی با عطر قرآنی در سالن همایش حاکم شد و نیز در پایان از کسانی که تمایل به شرکت در این دوره از کلاسها را داشتند ثبت نام به عمل آورده شد.
انتهای پیام/ت

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff