بی توجهی استاندار هرمزگان به درخواست ۱۸ماهه صنعتگران/ یک بام و دو هوای مسئولان در رفع خرابی تلفن ثابت
+ پ -
بی توجهی استاندار هرمزگان به درخواست  ۱۸ماهه صنعتگران/ یک بام و دو هوای مسئولان در رفع خرابی تلفن ثابت

با گذشت۱۹ ماه از قطعی خطوط تلفن ثابت شهرک واحدهای صنعتی بندرعباس تاکنون هیچ اقدامی از سوی مسولان برای رافع این مشکل انجام نشده که این امر گلایه ساکنان این شهرک را بهمراه داشته است.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز یکی از ساکنان شهرک صنعتی بندرعباس با اشاره قطعی خطوط تلفن ثابت در شهرک صنعتی بندرعباس گفت: بیش از ۱۸ ماه از زمان قطعی تلفن این منطقه از بندرعباس می گذرد که برای حل مشکل به مخابرات سرخون مراجعه کردیم ؛ متولیان امر علت قطعی خطوط تلفن را جاده سازی و تردد ماشین های راه سازی دانستند که این امر باعث قطعی  ۵۰ خط تلفن شهرک شده بود.

 

ویبا بیان اینکه با پیگیری ها ساکنان متوجه شدیم ۷۰ خط تلفن واحد صنعتی در شهرک های دیگر نیز قطع شده است، اظهار کرد:مسئله خط تلفن برای شهرک صنعتی بسیار مهم است و با قطعی آن مشکلات ارتباطی بسیاری را برای صنعت گران بوحود آورده است.

 

این فعال صنعتی بندرعباس با بیان اینکه وعده های چند روزه مدیر کل مخابرات برای بازسازی خطوط تلفن،ماهها به درازا  کشیده است، تصریح کرد:با گذشت در حال حاضر ۱۸ ماه  از قطعی تلفن شهرک صنعتی می گذرد و در این مدت شاهد کاغذ بازی مدیران بوده ایم.

 

وی ادامه داد:ناگذیر شخصا سراغ  رئیس مخابرات رفتم و با تهدید خواستار رسیدگی به قطعی خطوط تلفن شدم که مشکل به پیماکار مخابرات ارجاء داده شد.

 

این فعال صنعتی با بیان اینکه پیمانکار  به دلیل طلب ۹۰میلیونی خود از مخابرات حاضر به انجام کار نشد، تصریح کرد:بی توجهی مسولان مخابرات باعث شد این موضوع را از طریق استاندار پیگیر شوم تا شاید از این طریق مشکل ۱۸ماهه فعالان شهرک های صنعتی رفع شود.

 

وی با اشاره به اینکه برای انجام امور اینترنتی و ارسال فکس باید مسافت ۳۵ کیلومتری را طی کنیم،ادامه داد: در نتیجه بی توجهی متولیان امر این مساله را از طریق رسانه ها پیگیر شدیم که با کج دهانی مدیران مخابرات همراه بود.

 

 

این شهروند بندرعباسی گفت: مدتی بعد از این اتفاقات مدیر مخابرات بندرعباس عوض شد و امید می رفت با تغییر مدیریتی مشکل شهرک های صنعتی نیز حل شود.

وی با اشاره به سرقت کابل تلفن شهرک صنعتی افزود:مدیر جدید مخابرات قول مساعد برای حل قطعی تلفن در طی چند روز داد که وعده های این شخص نیز با جابجایی مدیر فراموش شد.

 

فعال صنعتی بندرعباس اظهار کرد: در نامه خود به استاندار هرمزگان نوشتم؛آقای استاندار اگر من از نزدیکان و آشنایان جناب عالی بودم و  ۱۸ ماه تلفن نداشتم ظرف ۱۸ ساعت که هیچ، ظرف ۸ ساعت زیرنامه را امضاء می کردید که من تلفن بدهند ولی متاسفانه پسرخاله تون نیستم در صورتی که ما تولید کنندگان و اشتغالزایان واحد های صنعتی غارت شده هستیم.

 

وی خاطرنشان کرد: واحد تولیدی ما ۵ خط تلفن دارد که ماهانه مبلغی را بابت آبنماه پرداخت می کنیم در حالی که تاکنون هیچ اقدام قابل تاملی را مشاهده نکرده ایم.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff