تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 455435
تاریخ انتشار:شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۹:۰۴| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
همزمان با سراسر کشور؛

نمایش بصیرت انقلابی مردم در هرمزگان برگزار شد

همزمان با سراسر کشور حماسه نهم دی ماه با حضور گسترده و باشکوه مردم هرمزگان برگزار شد.

نمایش بصیرت انقلابی مردم در هرمزگان برگزار شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه ۹ دی نمایش بصیرت انقلابی مردم هرمزگان لحظاتی پیش در میدان انقلاب (مقابل هتل هرمز بندرعباس) آغاز شد.

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر میرزایی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در تجمع بصیرتی مردم هرمزگان  با اشاره به روزهای سرنوشت بسیار در تقویم اظهار کرد: تبعیت از ولایت، دشمن شناسی و شناخت لحظه از محورهای تعیین روزهای سرنوشت ساز در تاریخ هستند لذا ۹دی ماه تجلی گاه این سه محور بود چون هرجا این سه محور بود موفق شدیم.

وی افزود: کسانی که در جهت فتنه انگیزی و ایجاد مکشلات برای کشور هستند اگر قابل هدایت هستند هدایت و گر نیستند خدا آنها را نیست و نابود بفرماید.

 

 ۹دی، روز احیای تفکر انقلابی است

علی محمد نایینی، رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی در میان مردم انقلابی هرمزگان بابیان اینکه امروز یادآور یکی از خاطرات بسیار شیرین انقلاب اسلامی است، گفت: ۹دی، روز احیای تفکر انقلابی، روز حماسه و بصیرت، روز میثاق عاشورایی ملت ایران و وحدت و نمایش انسجام ملی است.

وی با اشاره به اینکه گرامیداشت ۹دی دو وجه دارد، بیان کرد: نمایش حرکت عظیم تاریخی ملت ایران یک حرکت استثنایی در تاریخ انقلاب اسلامی بود، یک راهپیمایی عادی و متعارف نبود، بلکه ملت ایران وقتی نسبت به ارزش ها و جایگاه های اصلی انقلاب اسلامی و عاشورا احساس خطر کردند، عاشورایی به میدان آمدند.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی با تاکید بر اینکه واکنش عاشورایی مردم انقلابی، استثنایی و معجره الهی بود، یادآور شد: رسانه های غربی راهپیمایی ۹دی  را با جمعیت حاضر در مراسم تشییع پیکرحضرت امام خمینی(ره) مقایسه و اعلام کردند که هیچ حرکتی به این عظمت در طول انقلاب اسلامی اتفاق نیفتاده بود.

نائینی با اشاره به اینکه رسانه های غربی حماسه ۹دی ۸۸ را به راهپیمایی روزهای اول انقلاب اسلامی تشبیه کردند، اظهار کرد:  همه مردم وقتی نسبت به ارزش های پایه ای و اساسی این نظام احساس خطر کردند به میدان آمدند و با تمام ظرفیت به مقابله با فتنه پرداختند.

وی افزود: حضور مردم در حماسه نهم  دی ماه هم دفاع همه جانبه و تمام عیار از خط رهبری و ولایت فقیه، ارزش های انقلاب و عاشورا و هم مقابله تمان عیار با فتنه و فتنه گری بود.

فتنه ۸۸ خطرناک ترین چالش جمهوری اسلامی بود

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی با تاکید بر اینکه فتنه ۸۸ خطرناک ترین چالش جمهوری اسلامی بود، بیان کرد: اننقلاب اسلامی با خطرهای زیادی رو برو شده بود اما فتنه در روزهای اول با عنوان اعتراض انتخاباتی مطرح شد اما به تدریج مشخص شد جنگ و اختلافات به دلیل نتیجه انتخابات نبود بلکه جریان حاضر درصدد بود که که گذشته انقلابی را ابزاری برای مقابله با انقلاب اسلامی قرار دهد.

نائینی با بیان اینکه در فتنه ۸۸یک جریان داخلی با جریان خارجی پیوند خورده بود، گفت: تمام دشمنان و همه دولتمردان آمریکایی در فتنه به صحنه آمدند و  و پایان نظام اسلامی را مژده دادند همان گونه که  وزیر خارجه آمریکا اعتراف کرد مدل الگوی انقلاب رنگی بهترین الگو برای به چالش کشیدن انقلاب ایران بود.

وی تاکید کرد: دشمنان درصدد بودند نظام جمهوی اسلامی را توسط نیروهای داخلی به چالش بکشند اما ملت با بصیرت ایران به میدان آمدند و این پیام را به دنیا مخابره کردند که مدل انقلاب رنگی یک مدل شکست خورده در انقلاب اسلامی است و از آنجایی که جنگ نرم هم چون جنگ سخت شکست خورده لذا امکان براندازی نظام اسلامی وجود ندارد.

نائینی با تاکید بر اینکه حماسه حضور مردم در۹دی یک توطئه خطرناک را درهم شکست و وحدت ملی را به نمایش گذاشت، یادآور شد: از آنجایی که مقابله با فتنه، موضوع دفاع کامل از انقلاب بود لذا همه مردم با جناح های مختلف سیاسی غیر از طراحان فتنه خروشان و با تشخیص خود به میدان آمدند و روز پیوند عمیق مردم با خط رهبری را رقم زندند و چهره واقعی همه خبیثان برای مردم آشکار شد.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی با اشاره به اینکه فتنه لایه های متفاوتی دارد، گفت: درک و تشخیص فتنه توسط  مردم یکی از لایه های روشن فتنه می باشد در حالی که شناخت پشت صحنه فتنه ها بسیار مشکل است چون اتاق فکرهایی که اعتبار خود را از نظام گرفته اند بر باور های مردم تاثیر می گذارند که امروز هم متاسفانه در عرصه حضور دارند.

 

 آمریکا و انگلیس قرارگاه و عوامل اصلی فتنه ۸۸ بودند

وی با تاکید بر اینکه  آمریکا و انگلیس قرارگاه و عوامل اصلی فتنه ۸۸ بودند، اظهار کرد: دشمنان اصلی انقلاب اسلامی ایران با سرمایه گذاری هنگفت، تعداد زیادی از رسانه های مدرن و حدود ۱۶ سفارت خانه از هدایت کنندگان فتنه ۸۸ بودند.

نائینی با بیان اینکه سران اصلی فتنه به نابودی اسلام امیدوار بودند، بیان کرد: از آنجایی که فتنه یک جریان مستمر است لذا تشخیص دنیا طلبان و بازیگران صحنه فتنه، بصیرت است.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی تاکید کرد: ۹دی قدرت دولت اسلامی را افزایش داد  و سبب شد تا قدرت جمهوری اسلامی در منطقه تعیین کننده باشد لذا اگر حماسه نهم دی نبود، در ایران بیش از سوریه  بی ثباتی وجود داشت  همان گونه که امروز حزب الله لبنان نیروی قوی در منطقه است  به گونه ای که تلاش های دشمنان برای شکست دولت اسلامی سوریه را ناکام گذاشت.

وی افزود: جمهوری اسلامی به برکت حضور و بصیرت مردم با نیروهای داعش مقابله کرد و شاهد شکست آنها بودیم و اکنون  در حال مبارزه جدی تر با نیروهای صهیونیست ها هستیم.

نائینی با تاکید بر اینکه غرب و بویژه استکبار بر روی درونی کردن چالش ها تمرکز کرده است، گفت: دولت جدید آمریکا با راه اندازی مرکز مطالعه بر روی تغییر نظام جمهوری اسلامی ، روش های مختلف مبارزه با ایران را طراحی و تولید می کند و تغییرات اجتماعی هدف اصلی آنان است تابا بهره گیری از نارضایتی اجتماعی، آنها را به چالش های سیاسی تبدیل کنند  لذا بصیرت، فهم درست این صحنه هاست.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه نهم دی با بیان اینکه دشمن در تلاش است که در فضای مجازی چالش افکنی کند، اظهار کرد: مسئولان باید برای حل مشکلات مردم تلاش کنند و هر پرچمی که علیه نظام برافراشته شد باید بدانیم که از سوی دشمنان اسلام است و مراقب سوءاستفاده کنندگان از آراء  و سیاست مدارانی که دین را بازیچه رسیدن به قدرت می کنند، باشیم.

وی با اشاره به اینکه ناکارآمدی و پیشرفت در این ۴۰ سال بسیار بود اما از این هفت خوان گذشتیم و به جلو رفتیم، خاطرنشان کرد: نباید بگذاریم ضعف ها را بزرگ و چالش های اجتماعی را تبدیل به سیاسی کنند و اجازه التهاب در جامعه ندهیم.

 

دشمن شناسی مردم منجر به خلق حماسه ۹ دی شد

حجت السلام و المسلمین محمد کاظم مناقبیان،امام جمعه شهرستان جاسک در تجمع شهروندان جاسکی به مناسبت حماسه ۹ دی گفت: در عصری که ابر قدرت ها بر دوش ملت ها سوار بودند امام عزیز ما با اعتقاد و توکل به خداوند متعال و توسل به معصومین مبارزه را آغاز کرد و بعد از تحمل سختی ها و شکنجه های فراوان انقلاب اسلامی را به ثمر رساند.

وی اظهار کرد: دشمنی که می خواست خاورمیانه را در زیر یوغ استکباری خود قرار دهد با تحریک کشورها و اختلاف افکنی بین کشورها و درون ملت درصدد آن برآمد تا انقلاب نو پای ما را از بین ببرد .

امام جمعه شهرستان جاسک با بیان اینکه اقدامات کور دشمنان نه تنها باعث تضعیف انقلاب نشد بلکه بر عزت ما افزود، گفت: از ابتدای انقلاب منافقین هفده هزار نفر از ملت عزیز ما را به مسلخ بردند و در همین کشور منافقین به کودک سه ساله رحم نکردند و او را درآتش سوزاندند تا مردم از دست آوردهای انقلاب پا پس بکشند تا اینکه دشمن به بهانه واهی تقلب در انتخابات فتنه ۸۸ را رقم زد و کشورهای استکباری را از حرکت حمایت کردند.

وی ادامه داد:از شاخصه های حماسه ۹ دی بصیرت بود که مردم به موقع تشخیص دادند دشمن به مقدسات دستبرد زده و آنهایی که به سران فتنه نیز رای داده بودند از ماهیت حقیقی آنان آگاه شدند.

مناقبیان با بیان اینکه زمان شناسی مردم در نهم دی دشمن را زمین گیر کرد،گفت:امروز وحدت کلمه، اتحاد و رسیدگی به مردم وظیفه است از مسایلی که باید به آن پرداخته شود مسایل اقتصادی است که مطالبه مردم است و انتظار می رود دولت محترم به آن پاسخ گوید .

امام جمعه جاسک با بیان اینکه همه ما باید در مسیر اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم، خاطرنشان کرد: امروز مشکلات زیادی در کشور داریم اما باید مردانه در میدان عمل حرکت کنیم همچنین گرانی و رکود و تورم در کشور بیداد می کند و دولت محترم نمی خواهد این مشکلات را بپذیرد و باید در بطن مردم باشند.

فتنه جدید در راه است

مردم پارسیان با حضور حماسی در مراسم گرامیداشت ۹دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، این روز را گرامی داشتند.

مردم همیشه در صحنه پارسیان نهم با حضور حماسی در مراسم گرامیداشت ۹دی در میدان انقلاب جمهوری اسلامی ایرانْ، با آرمان های انقلاب و ولایت فقیه میثاق بستند.

حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در این مراسم، ۹ دی را جوابی قاطع به دشمنان داخلی و خارجی دانست و اظهار کرد: آشوب های سال ۸۸ را نمی توان به عنوان قتنه یاد کرد بلکه فراتر از فتنه و به بهانه براندازی نظام مقدس اسلامی بود.

میرزایی با انتقاد از برخی خواص که بر سر سفره این انقلاب بزرگ شدند، گفت:‌ آنهایی که بر سر سفره این انقلاب بزرگ شدند و به نان و نوایی رسیدند با هم صدا شدن با جریان نفاق،‌ به آشوب و براندازی و فتنه گری روی آوردند.

 

رادمهر فرماندار پارسیان با اعلام اینکه فتنه جدید در راه است، عنوان کرد: عده ای به بهانه گرانی، مشکلات اقتصادی و تهمت زدن به قوه قضائیه و دولت، به دنبال فتنه جدید در این نظام هستند.

وی ادامه داد:‌  درسال ۸۸ عده ای با بی حرمتی به عزای امام حسین(ع) و با لشکر کشی خیابانی به بیت المال خسارتهایی وارد کردند که در روز ۹ دی مردم با بصیرت با حرکتی انقلابی این هتاکی ها را خاموش کردند.

حماسه ۹ دی جلوه ای از بصیرت مردم فهمیم و ولایتمدار ایران بود

حجت الاسلام الهی منش، امام جمعه سابق حاجی آباد درمراسم گرامیداشت ۹ دی در جمع مردم ولایت مدار حاجی آباد اظهار کرد: ۹ دی ۱۳۸۸ روز رنگ باختن تاکتیک‌های رنگی دشمنان برای براندازی نظام ایران اسلامی اسلامی بود که با بصیرت مردم فتنه در نطفه خفه شد.

الهی منش افزود: حضور میلیونی مردم در ۹ دی ۸۸ وفاداری، بصیرت، دشمن‌شناسی، ولایت مداری ملت متعهد ایران را در مقابل چشم جهانیان به نمایش گذاشت و به جهانیان فهماند که ملت ایران فریب هیچ‌گونه توطئه را نخواهند ، هوشیاری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و فرزندان پاک باخته با بصیرت ایران و عهدی که ملت ایران با پیشوا و مقتدا و ولی خود بسته‌اند؛ فتنه سال ۸۸ مهار شد.

وی بیان داشت:حماسه مردمی ۹ دی در واقع یک رفراندم تاریخی برای تثبیت پایه‌های نظام جمهوری اسلامی و پاسخ دندان‌شکن به یاوه‌گویی‌های استکبار و ایادی استکبار بود.

الهی منش گفت: این حماسه به عنوان چندمین بار به استکبار جهانی ثابت کرد ملت ایران در دفاع و حمایت از مقدسات خویش با هیچ کس معامله نخواهند کرد و بر توهین کنندگان به ارزش‌های دینی تودهنی فراموش ناشدنی خواهند زد.

امام جمعه سابق حاجی آباد تصریح کرد: فتنه سال ۸۸ ناشی از سوءاستفاده استعمار نو و استکبار جهانی از آشوب‌های بعد از انتخابات و افراط و تفریط‌های معارضانی است که از قانون تمکین نکردند و آب به آسیاب دشمن ریختند.

الهی منش افزود: مقام معظم رهبری با روشنگری و ایجاد فضای عبرت و تفکر به مدیریت بحران پرداختند و توانستند همچون طببیب حاذق به موقع درد را تشخیص دهند و با تجویز داروی شفابخش بصیرت و آگاهی به درمان آن اهتمام کنند.

وی تتصریح کرد:نارضایتی از نتیجه انتخابات برای گروه‌ها و احزابی که موفق نمی‌شوند امری طبیعی است، ولی تبدیل نارضایتی‌ها به فتنه و آشوب‌های خیابانی پدیده‌ای غیرطبیعی و خطرناک و مخلّ مردم سالاری دینی است لذا نگاه تیزبین طراحان جنگ سرد مراقب کنش‌ها و واکنش‌ها و مترصد بهره‌برداری از نتایج منازعات سیاسی آتشین است.

حماسه ۹ دی جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی است

حجت‌الاسلام علی بهروزه، امام جمعه شهرستان بشاگرد در اجتماع عظیم مردمی در ۹دی اظهار کرد: ۹دی روز بصیرت است ولی باید همه ایام و لیالی سال روز بصیرت و آگاهی باشد.

وی افزود: مردم فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی در روز نهم‌دی نشان دادند دشمنان خود و انقلاب را به خوبی می‌شناسند و هرگز فریب حیله‌ها و نیرنگ‌های آنان را نمی‌خورند.

امام جمعه بشاگرد تصریح کرد: مردم با بصیرت ایران در روز نهم دی نشان دادند که در میان گرد و غبار فتنه‌گران هرگز نه راه را گم می‌کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است بر می‌دارند.

بهروزه ادامه داد: مردم مسلمان و انقلابی ایران در روز نهم دی‌ماه نشان دادند که در عمل به فرمان حضرت امام (ره) “پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکتتان آسیب نرسد” معتقد و پایبند هستند.

وی همچنین‌،۹ دی ماه ۸۸ را جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: باید روز نهم دی‌ماه انقلاب را پاسداری کرد، چرا که یکی از جلوه‌های این روز درس‌آموزی و عبرت‌آموزی از حوادث سال ۸۸ است.

امام جمعه بشاگرد با تأکید بر اینکه ۹دی ماه برای یک فرد و یا جریان خاص سیاسی نیست، تصریح کرد: مردم با بصیرت و راهنمایی‌های رهبر معظم انقلاب توانستند فتنه سال ۸۸ را به حماسه تبدیل و توطئه دشمنان را خنثی کنند.

بوی فتنه جدیدی از سوی مسئولان دیروز استشمام می شود

قدرت الله حاجی زاده، رییس دادگستری شهرستان بستک در مراسم یوم الله ۹ دی که به روز “بصیرت و میثاق امت با ولایت” نامگذاری شده است، در جمع شرکت کنندگان در این مراسم گفت: فتنه سال ۸۸ کشور را بیش از ۸ ماه به آشوب کشید و در واقع جنگ روانی و نرم در کشور در جریان بود.

وی افزود: این فتنه حرکت خزنده ای بود که با تحریک دشمنان داخلی و خارجی در جریان بود اما با هوشیاری مردم فهیم، نقشه بر آب شد و  این حضور خودجوش و انقلابی مردم در ۹ دی ماه ۸۸ برای همیشه در تاریخ ماندگار شد تا مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و دشمنان نظام باشد.

حاجی زاده افزود: برخی خواص که بر افکار و سلیقه های مردم نفوذ داشتند، در جلسات پنهانی خود به دنبال ایجاد یک انقلاب مخملی و نرم بودند و به ظاهر، برای پیروزی کاندید خود تلاش می‌کردند.

وی افزود: یکی از کاندیدا قبل از اعلام رسمی نتایج انتخابات، اعلام پیروزی کرد و بعد از اعلام رسمی نتایج نیز ادعای تقلب کرد این در حالی است که خود آنان  می‌دانستند که تخلف در انتخابات در آن حد گسترده ناممکن است.

رییس دادگستری بستک تاکید کرد: پذیرفتن ادعای تقلب بیانگر آن بود که تمام مسئولین نظام که برگزار کننده انتخابات و ناظر بر آن بودند متقلب هستند و ابطال انتخابات بدعتی برای آینده بشمار می رفت.

حاجی زاده افزود: دشمنان خارج از کشور از جمله آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی از جمله عوامل فتنه بودند که همواره در صدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران هستند.

وی تصریح کرد: خواص بی‌بصیرت که آلت دست دشمنان شدند و  مردمی که ندانسته و یا دانسته وارد این جریان از دیگر عوامل اصلی فتنه بودند.

رییس دادگستری شهرستان بستک انگیزه و هدف فتنه گران را  رسیدن به منافع شخصی دانست و بیان کرد: امروز نیز فتنه ها کم نیست زیرا افرادی که ۸ سال مسئولیت قوه مجریه را در کشور برعهده داشتند امروز با تهیه کلیپ و انتشار آن در فضای مجازی به نظام حمله می کنند و ارکان آن را زیر سوال می برند که این ها هم زمینه و بوی فتنه است.

وی در پایان با اشاره به ویژگی های راهپیمایی روز ۹ دی ۸۸ افزود: این حرکتی خودجوش و مردمی بود و وابسته به حزب و یا گروه ی نبود و هرکس که دلش برای نظام می تپید و اصل نظام و ولایت فقیه را قبول داشت وارد صحنه شد و پیام خود را به دنیا و دشمنان نظام اعلام کرد که آن پیام نیز تجدید میثاق امت با آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام و رهبری بود.

سران فتنه با پرچم انقلاب به دنبال براندازی نظام بودند

علی محمد نائینی ، رییس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه در همایش بصیرتی حماسه ۹ دی در قشم ، اظهار کرد : کسانی که همه هویت و اعتبارشان معلق به انقلاب بود دچار تردید شدند و در فضای غبار آلود راه را درست تشخیص ندادند و وارد فتنه ۸۸ شدند .

وی افزود : سران فتنه با در اختیار داشتن پول ، قدرت و موقعیت اجتماعی  به سوابق انقلابی و اعتماد مردم پشت کردند و انقلاب و ازرش های نظام را به چالش کشیدند .

رییس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به اتاق فکرهای دشمن در خارج از مرزهای برای نابودی  ایران اشاره کرد و افزود : امروز دشمن در کاخ سفید و شهرهای دیگر مرکزهای متعدد برای ضربه زدن به کشور ایران تدارک دیده چرا که دشمن به این نتیجه رسیده که با جنگ سخت و تحریم های اقتصادی نمی توانند ایران را شکست دهند .

مشاور فرمانده کل سپاه جنگ نرم و شبکه ها موبایل محور در فضای مجازی را از دسیسه های جدید دشمن عنوان کرد و گفت : دشمنان بعد از جنگ سخت و تحریم های اقتصادی در اتاق فکر های متعدد با تحقیق و بررسی اعتراف کردند که جنگ ۸ ساله با ایران اشتباه بوده و نمی شود کشور ایران را با جنگ سخت شکست داد و با جنگ نرم به مقابله با ایران آمدند .

نائینی با اشاره به پیام های ۹ دی اظهارکرد : ۹ دی پیامی به دنیا صادر کرد و همانگونه که در جنگ ۸ سال دفاع مقدس راه نفوذ به ایران وجود ندارد بلکه با فتنه و دسیسه های این چنینی هم نمی توانند به ایران آسیب برسانند چرا که ملت ایران هر گروهی با اصل نظام مشکل داشته باشند با بصیرت کامل جلو آن خواهند ایستاد.

وی بیان کرد : بعد از ۹ دی بیش از ۴ میلیون نفر در تهران در راهپیمایی شرکت کردند که این نشان از پیوند مردم با ارزش های انقلاب و رهبری ظهور و بروز پیدا کرد .

نخبگان وظایف خود را به خوبی در ۹ دی انجام ندادند

رییس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه گفت : اگر نخبگان در صحنه بودند و با تحلیل های درست پشت صحنه های این حرکت را برای مردم شفاف سازی و موضع گیری می کردند ۸ ماه کشور بی ثبات نمی شد .

نائینی افزود : بعضی از افراد به دل بستگی ها و وابستگی در زمان نیاز به حضور و نقش آفرینی از شفاف سازی ۹ دی خودداری کردند که این نشان از بی بصیرتی و بی تقوایی آنها بود .

مشاور فرمانده کل سپاه با اشاره به نقش کم رنگ نخبگان در آگاهی مردم عنوان کرد : ۹ دی در اتاق فکرها در آمریکا و انگلیس برنامه ریزی و توسط افراد فریب خورده در داخل طراحی و عملی شد.

 انقلاب اسلامی بدون رهبری بی جسم و روح است

نائینی انقلاب اسلامی بدون ولایت فقیه بی جسم و روح برشمرد و افزود : جوهر ، هویت انقلاب اسلامی و مرجعیت ثبات در ۴۰ سال انقلاب اسلامی رهبری است و کسی که ولایت فقیه را قبول نداشته باشد انقلابی نیست .

وی بیان کرد : هر مسئولی که دل در گرو مطالبات رهبری و حل مسایل مردم نداشته باشد و برعکس به مطالبات سیاسی و اجتماعی مردم بیشتر دامن بزند و برای رسانه های خارجی سوژه تولید کند و از نظام یک چهره نا کارآمد و مردم را به نظام بدبین کند از این رو ارزش های نظام را تضعیف و کشور را را دو قطبی کند قطعا فتنه گر است .

مشاور فرمانده کل سپاه تصریح کرد : سران فتنه با پرچم انقلاب و امام (ره) به دنبال براندازی نظام بودند که با بصیرت و حضور پررنگ مردمی این دسیسه خنثی و به جهان ثابت شد که این انقلاب با این حربه های از بین نمی رود .

وی با بیان اینکه دشمن با یار گیری از درون نظام وارد جنگ نرم شده است ، عنوان کرد : دشمن با جنگ نرم از افرادی که قدرت برهم زدن کشور را دارند استفاده می کند که هر کدام با یک پرچم و رنگی وارد این جنگ خواهند شد وشناخت آنها بسیار سخت و دشوار است .

حماسه ۹ دی یکی از قطعات مهم تاریخ انقلاب اسلامی است

حجت الاسلام احمد حسن زاده، امام جمعه کیش در حاشیه آیین گرامی داشت حماسه ۹ دی در گفتگو با کیش پرس،با درود بر شهدای انقلاب اسلامی، ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم اظهار کرد: آن ها انسان های شجاعی بودند که جان خود را برای دفاع از حریم حرم اهل بیت (ع) فدا کردند.

وی افزود: شهدای مدافع حرم انسان های آزاده ای هستند که در میان تمام مسلمانان به ویژه شیعیان جهان جایگاه ویژه و بلندی دارند.

امام جمعه کیش با اشاره به اینکه ۹ دی حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است افزود: این روز به حق روز بصیرت مردم و میثاق با ولایت نامیده شده است.

وی با بیان اینکه ۹ دی یکی از قطعات مهم تاریخ انقلا ب اسلامی است، تاکید کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب این حرکت عظیم مردمی باطل السحر فتنه ای بود که نزدیک به ۸ ماه انقلاب را تهدید می کر.

وی افزود: حرکت هوشمندانه، با بصیرت و لحظه ای ملت بزرگ اسلامی فتنه را خاموش و واقعیت را برای مردم روشن کرد.

امام جمعه کیش خاطر نشان کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب تاکید کرده اند باید این روز را گرامی داشت و با تحلیل دقیق و موشکافانه ابعاد این روز بزرگ را روشن کرد.

آیین گرامی داشت حماسه ۹ دی با حضور سردار غلامعباس جنگجو معاون آموزش نظامی سپاه و با حضور مردم و مسئولان جزیره کیش در مسجد حضرت زینب(س) کیش برگزار شد.

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=455435
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,238 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی