آغاز مدیریت نیروی جوان جهادی/نوبانی بر صندلی شهرداری تکیه زد

مراسم معرفی و شروع بکار شهردار بندرعباس با حضور رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، فرماندار بندرعباس و جمعی از مسوولان در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مراسم معرفی و شروع بکار شهردار بندرعباس با حضور فاطمه جراره رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس ، کناری فرماندار بندرعباس ، صادقی مدیرکل امور شهری استانداری ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر بندرعباس ، ارجمند سرپرست شهرداری و جمعی از مدیران مجموعه شهرداری در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در این مراسم ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و هفته نیروی انتظامی و تشکر از شهردار سابق و اعضای سابق شورای شهر اظهار داشت: شورای ششم در اولین گام خود شهردار بندرعباس را انتخاب کرد و با حکم وزیر محترم کشور رسما آقای نوبانی به عنوان شهردار بندرعباس منصوب و انتظار داریم باتوجه به شاخصه هایی که مد نظر شورا است شهردار بندرعباس در تسهیل در انجام امور اقدام کند تا رضایتمندی مردم شهر بندرعباس را به دنبال داشته باشد.

فاطمه جراره در ادامه بیان داشت: انتصاب مدیران توانمند و دلسوز در مجموعه شهرداری می تواند در انجام هرچه بهتر کارها به شهردار منتخب کمک کند تا این مجموعه با مشکل خاصی در زمینه های مختلف شهری روبرو نشود.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در پایان تصریح کرد: مبارزه با فساد در شهرداری بندرعباس ، پاسخ بموقع به درخواست های مردم و خدمت خالصانه و صادقانه از دیگر برنامه های شهردار بندرعباس باشد تا در پایان شورای ششم مردم قضاوت کنند و انتظارات واقعی خود را از شورا و شهرداری دیده باشند.

 

انتهای پیام