آغاز عملیات گازرسانی به ۱۹ روستای هرمزگان

غلامپور گفت: هماهنگی های بین دستگاهی انجام شده و عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۹ روستای استان هرمزگان بزودی آغاز می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛نرگس غلامپور در حاشیه نشست هماهنگی گازرسانی به روستاهای استان که در دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان برگزار شد اظهار داشت: ۶ روستا از توابع شهرستان بندرعباس، ۱۱ روستا از بستک و ۲ روستا از حاجی آباد طبق امکان سنجی انجام شده در دستور گازرسانی توسط شرکت گاز استان قرار گرفته اند.
وی گفت: امیدواریم‌ بتوانیم با همکاری بین بخشی و پای کار آمدن سایر دستگاه ها و هماهنگی و همراهی دهیاران این روستاها عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای استان را تسریع بخشیم.
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان با بیان اینکه بنیاد مسکن در روستاها طبق تفاهم نامه با شرکت گاز استان عملیات ترمیم نوار حفاری را عهده دار گردیده خاطر نشان کرد: یکی از مسائلی که در رساندن این خدمت به مردم معمولا باعث دغدغه و حتی اعتراض می شود تاخیر در ترمیم نوار حفاری لوله کشی گاز می باشد.
غلامپور یاد آور شد: تلاش می کنیم خدمات رسانی به روستاها با بهترین کیفیت صورت پذیرد و در این مسیر همراهی فرمانداریها، بخشداری ها و به ویژه دهیاری ها را با خود خواهیم داشت که می تواند موجب هماهنگی و تسریع امور می شود.
وی خاطر نشان کرد: طبق پیمان منعقد شده عملیات گازرسانی به روستاهای تعیین شده طبق تفاوت های طول مسیر بین ۲۰۰ تا ۴۷۰ روز به طول خواهد انجامید.

انتهای پیام/