آغاز طرح توزیع شیر رایگان در مدارس هرمزگان / 320هزار دانش آموز تحت پوشش طرح قرار گرفتند
+ پ -
آغاز طرح توزیع شیر رایگان در مدارس هرمزگان / ۳۲۰هزار دانش آموز تحت پوشش طرح قرار گرفتند

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان از آغاز طرح توزیع شیر رایگان در مدارس به تعداد ۳۲۰ هزار دانش آموز هرمزگانی تحت پوشش خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ دانش هاشمی پور مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان در آیین نمادین توزیع شیر رایگان در بندرعباس گفت: در این طرح کلیه دانش آموزان شاغل به تحصیل در هر سه مقطع تحصیلی و پیش دبستانی ضمیمه مدارس دولتی و غیر دولتی و همچنین کارکنان شاغل در واحدهای آموزشی استان با جمعیتی بالغ بر ٣٢٠هزار دانش آموز  که با معلمان و کادر اداری مدرسه جمعیت تحت پوشش شیررایگان ٣۵٠هزار نفرمی شود.

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان اظهار کرد: سال گذشته در اجرای این طرح ۱۶٫۵میلیون پاکت شیر بین ۳۵۰هزار جمعیت هدف توزیع شد،بطور میانگین سهم هر دانش آموز ۴۶پاکت شیر خواهد بود که پیش بینی می شود امسال نیز به همین میزان باشد.

وی افزود: هزینه این طرح را بالغ بر یکصد میلیارد ریال برای سال جاری اعلام کرد که این اعتبار از محل بودجه عمومی و هدفمندی یارانه ها تامین می شود.

هاشمی پور خاطرنشان کرد:توجه به اهمیت و نقش شیر در سلامت و رشد جسمی و فکری دانش آموزان ایجاب می کند اجرای این طرح با برنامه ریزی منظم و پایدار در دستور کار باشد که خوشبختانه استان هرمزگان به عنوان یکی استانهای برتر کشور در اجرای شایسته این طرح است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff