آغاز طرح بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در استان هرمزگان
+ پ -
آغاز طرح بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در استان هرمزگان

مدیرکل حمل ونقل و پایانه های استان هرمزگان از ارائه تسهیلات ویژه به بهره ۱۲ و ۱۵ درصد به کامیون داران در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد.

علیرضا مجرد، مدیرکل حمل ونقل و پایانه های استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرم با اشاره به نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی بو تقویت بنیه مالی متقاضیان نوسازی ناوگان گفت: کامیون های با برندهای اروپایی و کره ای تا سقف سه هزار میلیون ریال و ۷۰درصد  قیمت آنها تسهیلات با بهره ۱۲درصدی به متقاضیان پرداخت خواهد شد.

وی اظهار کرد: کامیون های کشنده با برندهای چینی و روسی تا سقف  قیمتی دو هزار میلیون ریال تسهیلات با بهره ۱۵درصد به متقاضیان پرداخت خواهد شد.
مجرد افزود: متقاضیان نوسازی به  ازای فروش ناوگان فرسوده به وارد کنندگان خودروهای شخصی و پذیرش آن در مراکز اسقاط معین، برگه رسید از رده خارج کردن ناوگان عمومی فرسوده را دریافت کرده و به یکی از شرکت‌های تعیین شده تحویل می‌دهند تا از مزایای از رده خارج کردن وسایل نقلیه فرسوده در طرح ‌های نوسازی ناوگان سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استفاده کنند.
 
مدیرکل حمل ونقل و پایانه های استان هرمزگان تصریح کرد: شرکت خودرو ساز حداکثر معادل ۵درصد قیمت خود رو را بعنوان پیش پرداخت از متقاضی اخذ می نماید و پس از آن نیز مراحل مربوط به معرفی به بانک عامل یا لیزینگ طرف قرارداد با سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای و سیر مراحل اسقاط خودرو فرسوده به ترتیب تعیین شده و در فرآیند اجرا خواهد شد.
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff