آغاز بیست و هشتمین جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید در میناب
+ پ -
آغاز بیست و هشتمین جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید در میناب

سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی میناب از برگزاری جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید نمونه شهرستان به صورت اینترنتی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب، از برگزاری جشنواره امتنان از کارگران نمونه ،نخبگان کار و تولید در میناب خبرداد و گفت: دراین فرایند کارگران و گروه کارهای نمونه شناسایی و بمنظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش از آنها تجلیل می شود.

فیروزه میرابی افزود:  تمام کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی شهرستان میناب می‌توانند نسبت به ثبت نام کارگران و گروه کار نمونه از طریق ثبت نام اینترنتی به نشانی emtenan.mcls.gov.ir اقدام کنند.

وی بیان داشت: ثبت نام بیست و هشتمین جشنواره امتنان از کارگران و گروههای کار و واحدهای نمونه از ۱۰مهرماه آغاز و تا دهم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی میناب خاطر نشان کرد: انتخاب و معرفی کارگران، گروههای کار و واحدهای تولیدی نمونه هر ساله در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، نیمه نهایی در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح کشور صورت می پذیرد .

میرابی ،رشد و شکوفایی و بالندگی هر چه بیشتر نیروی انسانی و بروز استعدادها و خلاقیت آنان در محیط کار و تولید را از موارد مهم و اثر گذار این فرآیند عنوان کرد.

وی گفت: جشنواره امتنان از کارگران نمونه، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه کارهای نمونه و بمنظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff