آغاز به کار چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در بندرلنگه

+ پ -
آغاز به کار چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در بندرلنگه

جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد، به عنوان نمادی برخاسته از بطن نظام تعلیم و تربیت ایران اسلامی، از دیرباز به عنوان بستری مناسب برای پرورش و شکوفا نمودن استعدادهای فیلمسازان متعددکشورمان از جمله دانش آموزان و فرهنگیان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز: ایرج صوغانی در آغاز چهل و ششمین جشنواره فیلم رشد در سالن اجتماعات الغدیر اظهار داشت : یکی از قدیمیترین جشنواره فیلم در ایران، جشنواره فیلم رشد است که محور اصلی آن بررسی آثار علمی – آموزشی با نگاه به امور درسی است که، امسال در ۳۶ آموزشگاه شهر و روستای شهرستان بصورت فیلم و آثار نمایشی در قالب های متنوع داستانی، مستند و پویا نمایی پخش خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت هنر هفتم و تأثیر آن در آموزش افزود : هنر هفتم به عنوان عصاره تمامی هنرها، در مقام رسانه ای پر نفوذ و عمیقاً تأثیرگذار، اهمیتی مضاعف و نقشی انکار ناپذیر می یابد. جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد، به عنوان نمادی برخاسته از بطن نظام تعلیم و تربیت ایران اسلامی، از دیرباز به عنوان بستری مناسب برای پرورش و شکوفا نمودن استعدادهای فیلمسازان متعددکشورمان از جمله دانش آموزان و فرهنگیان و معرفی آثار آنها در زمینه ی آموزشی و تربیت است.

وی ادامه داد : در سالیان اخیر و با تقویت رویکرد بسته آموزشی به منظور تحقق اهداف کلان برنامه درسی ملی، نقش رسانه های آموزشی بیش از پیش مورد توجه نظام تعلیم و تربیت قرار گرفته است و فرصتی است مغتنم برای شناسایی ظرفیت های بالقوه و به ظهور رساندن توانمندی های ملی و بین المللی در این زمینه است.

صوغانی خاطرنشان کرد: برگزاری این دوره از جشنواره فیلم رشد، گامی محکم و پربار در پیمودن این مسیر با ارزش و زیبا در پیشرفت آموزش و تربیت بردارد و تصویری زیبا و دلنشین از توانمندی های میهن عزیزمان در عرصه تعلیم و تربیت و فرهنگ در ذهن آینده داران ایران اسلامی نقش بندد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff