آغاز اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ در بندرلنگه
+ پ -
آغاز اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ در بندرلنگه

پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی روئینگ مردان کشور در شهرستان بندرلنگه آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مروارید نیوز : در این مرحله از اردو سه قایقران بنام‌های عاقل حبیبیان، حامد خدری و سیاوش سعیدی زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را تا اواخر بهمن ماه در پیست قایقرانی بندرلنگه دنبال می‌کنند.

عاقل حبیبیان ملی پوش روئینگ در این باره گفت: یکی از ویژگی‌های مثبت بندر لنگه هوای گرم است که باعث آمادگی بهتر ما می‌شود و شرایط بهتر تمرین کردن را فراهم می‌کند.

وی افزود: مدت چهار ماه است که بدون وقفه در تمرینات هستیم و استراحتی نداشته‌ایم چون مسابقات سختی را پیش رو داریم و باید آمادگی کیفی برای حضور کسب سهمیه داشته باشیم.

حبیبیان خاطرنشان کرد: در ماده سنگین وزن تک نفره رقابت می‌کنم و به خاطر اینکه در بندرلنگه می‌توان با مسافت ۱۰ کیلومتر مستقیم پارو زد برای تمرینات پاروزنی این اردو به سود تیم می‌باشد.

وی همچنین گفت: در این دوره از اردو تعداد پاروزنان ورزشکار کم است اما مزین‌های نسبی خوبی نسبت به تهران داریم و علاوه بر همه اینها سر مربی نیز در کنار تیم حضور دارد که می‌تواند نقش مهمی در پیشرفت ورزشکاران ایجاد کند.

سیاوش سعیدی ملی پوش رشته روئینگ ضمن اعلام حمایت سرپرست قایقرانی منطقه بندرلنگه اظهار کرد: قایق‌ها به وسیله کانتینر به بندر لنگه آورده‌ایم و در حال بستن آنها هستیم تا تمرینات را شروع کنیم.

وی افزود: من با حامد خذری در قایق دبل مسابقه داریم و امیدوارم که تایم خوبی را بزنیم.

سعیدی در خصوص تست‌گیری‌ها یادآور شد: در حال حاضر تایم‌گیری صورت نگرفته و در تهران هم تست دو کیلومتر ندادیم و اما از لحاظ پیست و وسایل بدنسازی وامکانات تکمیل است و پس از یک ماه تمرینات در بندر لنگه عازم اسپانیا خواهیم شد و یک ماه در آنجا اردوی برون‌مرزی را می‌گذرانیم و پس از آن هم عازم کشور چین خواهیم شد.

حامد خذری دیگر ملی پوش رشته روئینگ تاکید کرد: تا به حال در سه مسابقه قهرمانی آسیا حضور داشتیم که سال ۲۰۱۱ در بخش دو نفره مدال برنز گرفتیم و سال ۲۰۱۲ با قایق چهار نفره دوم شدیم و سال ۲۰۱۳ نیز در جایگاه پنجم قرار گرفتم و نتوانستم مدال کسب کنیم و سال ۲۰۱۴ نیز مصدوم شدم و رباط صلیبی‌ام را عمل کردم.

وی افزود: هم اکنون برای انتخابی کسب سهمیه آمده‌ام و امیدوارم که در رقابت‌های قهرمانی مدال کسب کنم.

یادآور می‌شود؛ تیم ملی قایقرانی روئینگ کشور خود را برای حضور در مسابقات انتخابی کسب سهمیه المیپک در کره جنوبی آماده می کند.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff