1

آغاز احداث پروژه ۱۵۰۰ واحد مسکن روستایی مددجویان کمیته امداد هرمزگان

به گزارش شبکه اطلاع رسانیهرمز؛  محمد زهرایی، رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور صبح امروز ضمن گرامیداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در این آیین اظهار داشت: پروژه 1500 واحدی مسکن مددجویان کمیته امداد در استان طی دو سال و با همکاری سازمان بسیج سازندگی، کمیته امداد استان هرمزگان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی احداث خواهد شد.

زهرایی افزود: آغاز عملیات احداث این پروژه در فاز اول 150 واحد خواهد بود و مابقی آن در دهه فجر امسال شروع خواهد گردید.
این مقام مسئول تصریح کرد: تلاش ما این است که با هم افزایی دستگاه های مرتبط کیفیت این پروژه ساختمانی با مشخصات فنی و مهندسی باشد و مسکن امنی برای خانواده های معزز تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) ساخته شود.
جلیل تراهی، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان نیز در این آیین با اشاره به اینکه 1500 واحد مسکن موجب برکت برای خانواده های معزز در استان خواهد شد ، اظهار داشت: این مسکن ها برای خانواده های روستایی و شهرهای کوچک زیر 25 هزار نفر بوده که زیربنای هر واحد 50مترمربع می باشد و بالغ بر 225 میلیارد تومان هزینه اختصاص داده شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری و مشارکت بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برنامه های مختلف حمایتی نیازمندان، یادآور شد: از جمله تعاملات کمیته امداد و مجموعه بسیج سازندگی استان که درچند سال اخیر اتفاق افتاده وسبب برکت به خانواده های نیازمند بوده می توان به رزمایش کمک مومنانه و پویش های ایران مهربان ، اطعام حسینی ، اطعام مهدوی و …. اشاره نمود.
انتهای پیام/