آشوب ها در خانه هویت سبک زندگی اسلامی را بهم می زند
+ پ -
آشوب ها در خانه هویت سبک زندگی اسلامی را بهم می زند
گفتگوی اختصاصی با فعال رسانه ای هرمزگان:

آشوب ها در خانه هویت سبک زندگی اسلامی را بهم می زند

فعال رسانه هرمزگان اظهار کرد: دشمن می خواهد سبک زندگی غربی را جایگزین سبک زندگی اسلام ناب محمدی نماید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مرتضی پیروی منش فعال رسانه هرمزگان، در گفتگو با خبرنگار  رفتارنیوز، گفت: دشمن می خواهد سبک زندگی غربی را جایگزین سبک زندگی  اسلام ناب محمدی نماید، در گیری های لفظی یا همان مشاجره ها در خانه ها توسط پدران و مادران فضایی را از حرکت به سمت خواست دشمن برای فرزندان و به طبع آن جامعه و پیرامونش می برد.

 

وی افزود: وقتی خانواده به سمت الگو گیری غربی یا یا کشاندن مسیر حرکت به جانب فرار از هویت اسلامی و انقلابی نماید یعنی دشمن تهاجم فرهنگی که بر علیه ما انجام می دهد در حد آن خانواده یا جامعه محقق نموده است، تهاجم فرهنگی یعنی فرهنگ و زندگی است و طولانی مدت و به دنبال تغییر در بینش ها و ارزش های فردی و اجتماعی می باشد.

 

فعال رسانه هرمزگان در ابطه با جنگ نرم اظهار کرد: جنگ نرم یعنی در عرصه سیاسی و حاکمیت کوتاه مدت و به هم ریختن افکار عمومی و تغییر رفتارهای سیاسی  بواسطه توجه نکردن به افزایش آشوب ها دشمن از جنگ نرم استفاده می کند.

 

پیروی منش در پایان خاطرنشان کرد: کم کم مسیر حرکت به سمت اهداف تهاجم فرهنگی نزدیک می شود، آشوب ها درون خانه ها می تواند به اهداف تهاجم فرهنگی دشمن کمک شایانی بکند، توجه به مهارت و کسب مهارت پدران و مادران ، فرزندان را از بی هویتی و منجلاب های اخلاقی واکسینه می کند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff