آشنایی نسل جوان با آرمانهای امام راحل در تداوم انقلاب نقش بسزایی دارد
+ پ -
آشنایی نسل جوان با آرمانهای امام راحل در تداوم انقلاب نقش بسزایی دارد

معاون فرماندار بستک با تاکید بر ضرورت گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی، گفت: آشنایی جوانان و نوجوانان از آرمان ها و اهداف امام راحل و انقلاب اسلامی نقش به سزایی در تداوم انقلاب دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد احمدی معاون فرماندار بستک در جمع مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان با تسلیت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد با بیان اینکه، علم، تقوا، ایثار، مجاهدت و اخلاص امام راحل زبانزد مردم جهان است اظهار کرد: افکار و اندیشه های بنیانگذار فقید انقلاب همچون چراغی روشن جامعه اسلامی را به سوی سعادت رهنمون می سازد.

 

معاون فرماندار بستک، تجدید میثاق با آرمان ها و اندیشه های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، آشنایی نسل جوان با وصایای امام راحل و الگوگیری از فرامین ایشان را از مهم ترین اهداف برنامه های سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) عنوان کرد.

 

مهندس احمدی افزود: مراسم سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) فرصت مناسبی برای نهادینه کردن خصوصیتهای شخصیتی، اقدامها و تاثیر گذاری ایشان در پیروزی انقلاب اسلامی در سطح ملی و بین المللی می باشد.

 

وی بیان کرد: آشنایی اقشار مختلف جامعه با آرمان ها، اندیشه ها و افکار امام راحل و انقلاب علاوه بر استحکام پایبندی آنان به انقلاب اسلامی موجب افزایش آمادگی آنها برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان می شود.

 

انتهای خبر/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff