آشنایی با سیر وسلوک شهدا هدف اردوی راهیان نور دریایی است
+ پ -
آشنایی با سیر وسلوک شهدا هدف اردوی راهیان نور دریایی است
مدیر اردویی و گردشگری بسیج استان هرمزگان:

آشنایی با سیر وسلوک شهدا هدف اردوی راهیان نور دریایی است

مدیر اردویی و گردشگری بسیج دانشجویی استان بیان کرد: زنده نگهداشتن یاد شهدا، آشنایی دانشجویان با شهدای خلیج فارس و بیان اهمیت تنگه هرمز حوزه خلیج فارس به اهداف برگزاری اردوهای دریایی راهیان نوردانشجویی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛  ناصری، مدیر اردویی و گردشگری بسیج دانشجوی استان هرمزگان با اشاره به برگزاری  اردوی راهیان نور دریایی در شهرستان بندرعباس گفت:آشنایی دانشجویان با سیر وسلوک راه شهدای دریایی  و ایجاد همبستگی میان بسیج دانشجویی دانشگاههای استان از نتایج برگزاری اردوهای راهیان نور است.

زنده نگهداشتن یاد شهدا و بیان اهمیت تنگه هرمز حوزه خلیج فارس به دانشجویان است.

 

 

 

ناصری، با بیان اینکه اردوی راهیان نور دریایی زمینه آشنایی بیشتر دانشجویان با شهدای خلیج فارس است، اظهار کرد: برای برگزاری اردوهای راهیان نور دریایی کشوری کارهای اولیه صورت گرفته است و احنمالا در سالهای آتی این اردو به صورت کشوری برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

وی تصریح کرد:  این اردو دو سال است که در استان برگزار می شود و با استقبال چشمگیری از سوی دانشجویان دانشگاههای استان همراه بود است  اما با توجه به کمبود امکانات بر اساس اولویت بندی دانشگاهها نسبت به اعزام دانشجو اقدام می شود.

 

 

 

 

مدیر اردویی و گردشگری بسیج استان بیان کرد: قریب به ۵۰۰نفر از دانشجویان بسیجی استان  از شهرستانهای میناب، رودان و بندرعباس به تفکیک دو گروه از خواهران ویک گروه از برادران به این اردو به جزیره هرمز اعزام شدند و سعی داریم در ماههای آینده نیز این اردو را با جمعیت بیشتری و در سطح استان  انجام دهیم.

 

 

 

 

 

ناصری با بیان اینکه ۲۹ آبان ماه نیز  ۱۸۰ از دانشجویان از دانشگاههای هرمزگان،  پردیس فاطمه الزهرا و دانشگاه علمی-کاربردی علوم پزشکی به این اردو اعزام خواهند شدخاطرنشان کرد:روایتگری ، زیارت قبور شهدای گمنام جزیره هرمز، قرائت زیارت عاشورا و مداحی  از برنامه های این اردوی جهادی خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff