آزمون سراسری حفظ قرآن کریم در بشاگرد برگزار شد
+ پ -
آزمون سراسری حفظ قرآن کریم در بشاگرد برگزار شد

آزمون سراسری حفظ قرآن کریم با حضور ۱۵۰ شرکت کننده در شهرستان بشاگرد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز همزمان با سراسر کشور آزمون سراسری حفظ قرآن کریم با حضور ۱۵۰ شرکت کننده در شهرستان بشاگرد برگزار شد.

 

مصطفی محب زاده رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بشاگرد در حاشیه این آزمون گفت: این آزمون مهم یکی از بزرگترین رویدادهای قرآنی کشور است که امسال در شهرستان بشاگرد نیز همزمان با سراسر کشور انجام شد و این آزمون سراسری حفظ قرآن کریم به صورت کتبی با حضور ۱۵۰ نفر از حافظان قرآن کریم در روستای کوه حیدر بشاگرد برگزار شد.

 

محب زاده اظهار کرد: این آزمون در راستای طرح تربیت حافظان حفظ قرآن و تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن کریم برگزار شد.

 

 

وی افزود: با توجه به نقش محوری و اساسی رهبر انقلاب و اعلام جهاد قرآنی در کشور، سازمان اوقاف و امور خیریه جهت اجرای تدابیر حضرت آقا و با هدف تربیت حافظان قرآن کریم در فرایندی ۴ساله از سال۱۳۹۱ فعالیت های حرفه ای خود را در این زمینه آغاز کرد و امسال در چهارمین سال با برگزاری این طرح عظیم مفتخر است که آزمون های ترتیبی و موضوعی به صورت سراسری در ۱۱ رشته و به صورت همزمان با بزرگترین رویداد قرآن کشور در شهرستان بشاگرد برگزار شود.

 

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بشاگرد گفت: افرادی که موفق به کسب ۷۰ درصد از نمرات آزمون شفاهی و کتبی شوند گواهینامه اعطا می شود.

 

IMG-20160305-WA0015

 

IMG-20160305-WA0014

 

انتهای پیام/ ح.پ

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff