آزادی ۹ زندانی غیرعمد هرمزگان در دهه کرامت
+ پ -
آزادی ۹ زندانی غیرعمد هرمزگان در دهه کرامت
آزادی ۹ زندانی در دهه کرامت

آزادی ۹ زندانی غیرعمد هرمزگان در دهه کرامت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سایت صدای دریا به نقل از خبرنگار ایرنا ستاد دیه کشور، استان هرمزگان به مناسبت دهه کرامت ،زمینه آزادی ۹ زندانی جرایم غیرعمد استان را با همت خیرین فراهم کرد که مجموع بدهی این تعداد از محبوسان مبلغی بالغ بر ۱۴میلیارد ریال بود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سایت صدای دریا به نقل از خبرنگار ایرنا ستاد دیه کشور، استان هرمزگان به مناسبت دهه کرامت ،زمینه آزادی ۹ زندانی جرایم غیرعمد استان را با همت خیرین فراهم کرد که مجموع بدهی این تعداد از محبوسان مبلغی بالغ بر ۱۴میلیارد ریال بود .
از این تعداد مددجو در هرمزگان ، چهار تن بابت عدم توانایی در پرداخت مهریه و نفقه و پنج تن به دلیل محکومیت مالی و دیه در زندان های سطح استان تحمل حبس می کردند.
این گزارش افزود: با همت مددکاران و دعوت از اولیاء دم در محل شورای حل اختلاف شعبه ۲۰ (ویژه ستاد دیه هرمزگان) از مجموع بدهی عنوان شده مبلغی معادل ۹ میلیارد ریال یعنی رقمی در حدود ۷۰ درصد با گذشت رضایتمندانه جبران شد.

 

82187204-70935868

از یکم ذیقعده سالروز تولد حضرت معصومه تا یازدهم ذیقعده سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع) به عنوان دهه کرامت نامگذاری شده است.

انتهای خبر/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff