آزادی بزک رسانه های آمریکایی برای حفظ قدرت است/ دنیاگرایی و دیکتاتوری معیار حقوق بشر آمریکایی
+ پ -
آزادی بزک رسانه های آمریکایی برای حفظ قدرت است/ دنیاگرایی و دیکتاتوری معیار حقوق بشر آمریکایی

نماینده مردم قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر در مجلس با بیان اینکه حقوق بشری آمریکایی صرفا برای حفظ منافع خودش است،افزود:پشت پرده رنگ و لعاب رسانه های آمریکایی دیکتاتور و صهیونیست نهفته است که منافع دولت آمریکا را با قدرت و سرمایه حفظ می کنند.

منصور آرامی، نماینده مردم بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با بیان اینکه حقوق بشر آمریکایی با مبانی و مسائل انسانی متفاوت است، گفت: معیار ارزیابی حقوق بشر در آمریکا براساس آزادی فردی و جنسی است که این مسئله حتی نمادی از آزادی واقعی نیست.
وی با اشاره به اینکه حقوق بشر در غرب به معنای واقعی وجود ندارد و تنها سیاهه ای است که بیان می شود، اظهار کرد:کشورهای غربی به بهانه حفظ حقوق بشر با حضور در بسیاری از کشورها حقوق زنان و انسان ها پایمال می کند و مردم را به خاک وخون می کشند.
آرامی تصریح کرد: حقوق بشری که آمریکا از آن دم می زند صرفا برای حفظ منافع خودش است و کسانی که با آنها همراه هستند حقوق بشر را رعایت می کنند و افرادی که مخالفشان هستند حقوق بشر را نقض کرده اند.
وی با بیان اینکه تعریف غرب از حقوق بشر دنیاگرایی و دیکتاتوری است، افزود: کشور ما خود را با حقوق بشر آمریکایی منطبق نمی داند و ما حقوق بشر را بر اساس دین تعریف می کنیم ودر راستای دین اسلام گام بر می داریم.
نماینده مردم بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر در مجلس با اشاره به اینکه رسانه های آمریکایی با بزکی از آزادی در صدد فریب افکار عمومی هستند ، خاطر نشان کرد: پشت پرده رنگ و لعاب رسانه های آمریکایی دیکتاتور و صهیونیست نهفته است که منافع دولت آمریکا را با قدرت و سرمایه حفظ می کنند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff