تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 346765
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۰| تعداد نظرات :دیدگاه‌ها برای آزاده یعنی صبر و استقامت/ آزاده سفیری در بنداست بسته هستند
پ
تعریف آزاده از زبان حاج حسینی آزاده سرافراز هرمزگانی:

آزاده یعنی صبر و استقامت/ آزاده سفیری در بنداست

غلام حاج حسینی، آزاده سرافرازمینابی گفت: طبق فرمایش رهبر انقلاب آزادگان ذخیره بزرگ این انقلاب اند و باید از آنان در همه زمینه ها استفاده کرد امید است با بهاء دادن بیشتر به آزادگان توسط مسئولین اثرگذاری حضور این قشر عظیم ایثار گر را شاهدباشیم.

آزاده یعنی صبر و استقامت/  آزاده سفیری در بنداست

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛غلام حاج حسینی آزاده سرافراز هرمزگانی در گفتگو با خبرنگار رفتار نیوز، در سالروز ورود آزادگان به کشور اظهار کرد: آزادگان ذخیره بزرگ این انقلاب اند و باید از آنان در همه زمینه ها استفاده گردد امید است با بهاء دادن بیشتر به آزادگان توسط مسئولین اثرگذاری حضور این قشر عظیم ایثار گر را بیش از پیش شاهد باشیم.

وی در تعریف از کلمه آزاده گفت: آزاده یعنی صبر و استقامت، آزاده یعنی سفیری در بند، آزاده یعنی پرنده ای در بند، مردم بایستی تاثیر حضور آزادگان را با بهائی که مسئولین باید نسبت به آنان داشته باشند ببینند.

حاج حسینی در ادامه تشریح کرد: همان گونه که امام خامنه ای فرموده اند آزادگان ذخیره بزرگ این انقلاب هستند بایستی در همه زمینه های از وجود سفیران در بند شده سال های نه چندان دور زندان های مخوف بعثی که با صبر و ایستادگی خود دنیا را مبهوت روحیه شهادت طلبی و فرهنگ عاشورایی خود کردند، استفاده کنیم.

آزاده سرافراز هرمزگانی ضمن بیان اقداماتی هرچند کم در زمینه انتقال تجربیات آزادگان در شهر میناب به جوانان از طریق مدارس، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در شهرستان میناب جوانان متوجه نبودند و بعضا آزادگان را درک نمی کردند برنامه هایی در این چند ساله اجراء نمودیم که به لطف خدا نقش آفرینی سفیران در بند مخوف بعثی، آزادگان سرافراز بیشتر نمایان گردد.

وی در پایان یاد آور شد: باید فرهنگ سازی کرد تا جامعه نسبت به جانبازان و آزادگان احترام بیشتری بعمل آورند، کمتر کار فرهنگی کردیم و محدودند عزیزانی که خاطرات خود را جمع آوری کرده باشند توصیه می کنم به ثبت خاطرات بپردازیم و لازم است مجددا بیان کنم همه در زیر پرچم ولایت باشیم.

 

انتهای پیام/ت

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=346765
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

Comments are closed.

یادداشت

گفتگو

اقتصادی