آرزوی یک خانواده روزه دار مینابی با بی تدبیری مسکن و شهرسازی زیر آوار خراب شده گم شد+تصاویر
+ پ -
آرزوی یک خانواده روزه دار مینابی با بی تدبیری مسکن و شهرسازی زیر آوار خراب شده گم شد+تصاویر

عوامل مسکن و شهرسازی استان طی اجرای یک حکم اشتباه یک باب منزل مسکونی را در بلوار آل محمد میناب تخریب و یک خانواده ۴ نفره را با زبان روزه آواره کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ نصرالله شریفی صاحب خانه تخریبی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار میناب جنوب گفت: سال ۸۹ از طرف مسکن و شهرسازی اعلام شد که ۹۰ متر از کل زمین شما که یک هزار و ۱۲۰ متر می باشد در اراضی ملی قرار دارد و باید تخریب شود ، پیگیر شدیم و دادگاه در سال ۸۹ رای خود را مبنی بر تخریب ۹۰ متر از کل زمین را صادر کرد.

 

شریفی افزود: همان سال ۹۰ دیوار دور خانه را که حتی بیشتر از ۹۰ متر بود تخریب کردند، و دیگر هیچ خبری از مسکن و شهرسازی نشد تا اینکه۱۹ خرداد امسال دادنامه مسکن و شهرسازی به دست ما رسید که باید ظرف ۲ روز منزل را تخلیه کنیم.

 

وی عنوان کرد: با پیگیری های بنده در دادگستری میناب با وجود اسناد و مدارک این حکم تغییر پیدا کرد و رای به نفع بنده صادر شد.

 

نصرالله شریفی گفت: تا اینکه دیروز برای تحویل رای صادره دادگاه به اداره مسکن و شهرسازی رفتم و آنها با دیدن این حکم هرکدام به سویی رفتند و از جواب دادن به من خودداری کردند.

 

وی تصریح کرد: تا اینکه همسایه ها زمانی که بنده در اداره مسکن بودم تماس گرفتند و خبر از تخریب خانه دادند، ابتدا باور نکردم و به سمت منزل مسکونی خود رفتم و مشاهده کردم خانه ای را که با پول کارگری و زحمت ساخته بودم و برای آن حتی آب و برق نیز گرفته بودم بر روی وسایل داخلش تخریب کرده اند و بسیاری از وسایل منزل نیز که شامل یخچال، پنکه، موکت و دیگر وسایل بود در این فاصله زمانی گم شدند.

 

صاحب خانه تخریبی خاطر نشان کرد: نمی دانم چرا مسکن و شهرسازی این تصمیم را برای تخریب خانه بنده آن هم در ماه رمضان که ماه رحمت و مغفرت است بدون اطلاع اجرایی کرد.

 

انتهای پیام/ی

 

 

 

46e56

 

 

68

 

 

dsfghf

 

 

dsfs

 

 

fdg

 

 

fg

 

 

gnv

 

 

hdfg

 

 

rtyty

 

 

sxbgf

 

 

zsfdg

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff