آتش سوزی عمدی منزل مسکونی در روستای کناردان سیریک را طعمه حریق کرد
+ پ -
آتش سوزی عمدی منزل مسکونی در روستای کناردان سیریک را طعمه حریق کرد

دهیار روستای کناردان سیریک گفت: شب گذشته بعلت آتش سوزی عمدی در روستا آشپزخانه و یک اتاق یک باب منزل مسکونی در روستای کناردان در آتش سوخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ابراهیم جمالدینی دهیار روستای کناردان از توابع بخش مرکزی شهرستان سیریک در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی اظهار کرد: براساس تحقیقات و گزارش صورت گرفته این آتش سوزی عمدی بوده و مظنون و یا مظنونی با شکایت صاحب خانه تحت تعقیب قانون قرار دارند.

 

وی افزود: در این آتش سوزی علی رغم مشارکت همه مردم روستا در خاموش و مهار آتش متاسفانه آشپزخانه با تمام وسایل و امکانات و یکی از اتاق های منزل مسکونی در این آتش سوزی سوخت.

 

جمالدینی یادآور شد: در این آتش سوزی به این منزل مسکونی حدودا ۱۱۰ میلیون ریال خسارت وارد شد.

 

دهیاری روستای کناردان خاطرنشان کرد: علت اصلی این حادثه متاسفانه بعلت نزاع و درگیری میان چند نوجوان روستا  که در زمین فوتبال مشغول بازی بودند  ایجاد می شود  که بعد از بازی باعث می شود تا یکی از آنها منزل یکی از عاملین آن درگیری شبانه با استفاده از بنزین آتش  بزند.

 

جمالدینی ابراز کرد:  عامل اصلی این آتش سوزی فردی با هویت (ه . چ) از جوانان شرور روستاست که متاسفانه سابقه چندی مورد درگیری، نزاع و شرارت در سطح روستا داشته است که همه مردم روستا از آن شاکی هستند و حتی طی شکایتی به نیروی انتظامی خواستار دستگیری و برخورد با وی شدند.

 

وی اضافه کرد: کمبود امکانات و تجهیزات اطفای حریق و ماشین آتش نشانی به همراه  کمبود نیروی انسانی متخصص برای مواقع بحرانی  یکی دیگر از مشکلات سطح روستاها در چنین مواقعی است.

 

روستای کناردان با جمعیت ۸۵۰ نفری در امتداد جاده اصلی سیریک میناب و دریای عمان و در فاصله ۱۵ کیلومتری شمال شهر سیریک قرار دارد.

 

این دومین مورد آتش سوزی در هفته جاری در شهرستان سیریک است که اتفاق افتاده است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff