آتش سوزی خودرو در پارسیان یک قربانی گرفت/ 50 هزار شهروند از نبود پایگاه اطفاء حریق رنج می برند
+ پ -
آتش سوزی خودرو در پارسیان یک قربانی گرفت/ ۵۰ هزار شهروند از نبود پایگاه اطفاء حریق رنج می برند

واژگونی وآتش سوزی یک دستگاه خودروی پژو پارس در شرقی ترین نقطه شهرستان پارسیان یک کشته برجای گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازپارسیان خبر؛واژگونی یک دستگاه خودروی پژوپارس در نزدیکی روستای حمیران از توابع بخش مرکزی و در شرقی ترین نقطه شهرستان دچار آتش سوزی شد که به علت نرسیدن آتش نشانان وعدم وجود پایگاه اطفاء حریق جاده ای در شهرستان،راننده به طور هولناکی در آتش سوخت.

پایگاه جاده ای امداد ونجات هلال احمر در نزدیکی محل حادثه هم نتوانست از آتش سوزی گسترده ونجات جان راننده خودرو کمک کند چنانچه اگر در جوار این پایگاه امدادونجات،یک پایگاه اطفاءحریق مستقر بود به طور یقین این اتفاق ناگوار رخ نمی داد.

این حادثه وقربانی گرفتن ها در این مسیر برای نخستین بار نیست و می طلبد تا مسئولین برای جان مسافران ورانندگان این مسیر پرتردد چاره ای اساسی بیندیشند تا راننده روزه در آتش بی توجهی مسئولان نسوزد و خانواده ای داغدار عزیزشان نشوند.

از نکات بعد ازاین حادثه ناگوار،عدم دسترسی به امکانات به وضوح دیده می شود به طوری که قربانی بعد از ساعت ها افتادن روی زمین،انتظار می رفت که تنها ماشین حمل جسد شهرستان برای انتقال وی به محل حادثه بیاید،که در پاسخ مسئولین امر،با جمله ماشین خراب است مواجه شدندو یک شرکت خصوصی حمل جسد برای انتقال این پیکر متوفا به محل حادثه رفته است.

دهیار های برخی روستاها از جمله بوچیر روستای نزدیک به این حادثه دارای یک ماشین آتش نشانی هستند که برای روزهای غیرقابل پیش بینی مهیا شده است اما در حال حاضر این خودروها نیز به علت نداشتن راننده ثابت، خاک می خورند وبا تأخیر فراوان به محل حادثه می رسند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff