آتش بس طرحی برای نجات تروریست های عملیات خان طومان بود/ آمریکا تمایلی به حل مسئله جنگ در سوریه ندارد
+ پ -
آتش بس طرحی برای نجات تروریست های عملیات خان طومان بود/ آمریکا تمایلی به حل مسئله جنگ در سوریه ندارد

عضو کمسیون سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: آتش بس طرحی برای نجات تروریست های عملیات خان طومان در اوج ناامیدی بود و روس ها نیز فریب این ترفند را خوردند.

محمدصالح جوکار، عضو کمسیون سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به حمله ناجوان مردانه تروریست ها در زمان آتش بش در در خان طومان گفت:این اقدام تروریستی توطئه آمریکا، عربستان و ترکیه بود که توسط آمریکا مدیریت شد.

 

وی اظهار کرد: آتش بس در شرایطی مطرح شد که ارتش سوریه در مرحله سرنوشت قرار داشت و موقعیت پیروزی بالا داشت تا مناطق اشتغالی را از دست تروریست ها آزاد نمایند.

 

جوکار افزود: ادامه درگیری ها و جنگ در سوریه راهبرد آمریکا است و  آتش بس طرحی برای نجات تروریست های عملیات خان طومان در اوج ناامیدی بود و روس ها نیز فریب این ترفند را خوردند.

 

عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آمریکا برنامه ریز این اقدام تروریستی بود،تصریح کرد: طراحی عملیات تروریستی نشان از آن دارد که آمریکا نمی خواهد مسئله تروریست و جنگ در سوریه حل شود.

 

وی با بیان اینکه موفقیت آمریکا با استفاده از توطئه پایدار نیست، خاطرنشان کرد:تروریست ها درآینده نزدیک از اقدامشان پشیمان می شوند و حامیان تروریست پاسخ دندان شکنی از اقدام خان طومان خواهند دید.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff