آتش بس در سوريه نشان از قدرت و نفوذ ايران در منطقه است/استفاده از اموال بيت المال در ساعت غير اداري خلاف وجدان كاري است
+ پ -
آتش بس در سوریه نشان از قدرت و نفوذ ایران در منطقه است/استفاده از اموال بیت المال در ساعت غیر اداری خلاف وجدان کاری است

امام جمعه پارسیان با اشاره به ایجاد آتش بس در سوریه گفت:آتش بس در سوریه نشان دهنده قدرت ونفوذ ایران در منطقه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان با دعوت مردم به تقوای الهی و با اشاره به حدیثی از امیرالمومنین علی علیه السلام گفت:برترین شخص از بُعد ایمانی کسانی هستند که در اموراتشان هوای نفس نقشی ندارد و فقط خدا را در نظر بگیرد.
حجت الاسلام میرزایی با قدردانی از حضور آحاد مردم در راهپیمایی ٩ دی درشهرستان و با اشاره به پیام نهم دی ٨٨ اظهار کرد: مردم برای حفظ انقلاب و حریم ولایت منتظر خواص نمی مانند و آنهاهمیشه یک قدم از خواص جلوتر هستند.

 

امام جمعه پارسیان افزود: نظام اسلامی حصر سران فتنه گر را کمترین مجازات برای آنها دانست و باید در پیشگاه مردم توبه کنند.
حجت السلام میرزایی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: همه ما موظف هستیم حرکت انقلاب اسلامی را ادامه دهیم و به نسل های بعد منتقل کنیم.

 

وی تصریح کرد: تجربه تاریخ ملت ایران به ویژه پس از پیروزی انقلاب، گواه این حقیقت است که هرگاه مردم، با بصیرت و آگاهی از فتنه‌ها و توطئه های دشمنان در صحنه ها حضور یافتند ، طبق اراده خدای متعال سر بلند و پیروز بوده اند و علی رغم میل دشمنان، جاودانگی انقلاب را نیز تضمین کرده اند.

 

خطیب نمازجمعه شهرستان پارسیان ادامه داد: خروج بر علیه امام و فقیه عادل مصداق بغی و از اعظم گناهان بود که فتنه گران خود را به آن آلوده کردند.
حجت الاسلام میرزایی فتنه جدید را دو قطبی کردن جامعه، دل سرد کردن مردم و جدا سازی مردم از انقلاب دانست که مردم با بصیرت و هوشیاری سیاسی بار دیگر بر دهان فتنه گران خواهند زد.

 

امام جمعه شهرستان با یادآوری ١٣ دی سالروز پیام تاریخی حضرت امام(ع)به گورباچف تأکید کرد:غرب مادی گرا چاره ای جز تسلیم در برابر اسلام ناب محمدی(ص) ندارد لذا هم پیام امام(ره)و هم نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی نقش مهمی در بیداری اسلامی و خیزش علیه نظام سلطه داشت.

 

رئیس شورای فرهنگی شهرستان با اشاره به روز ۱۶ دی ماه به عنوان شهدای هویزه گفت:شهدای هویزه بهترین الگو مقاومت برای دانشجویان است چرا که شهید علم الهدی و یارانش تا آخرین نفر و آخرین نفس مقاومت کردند.
وی حرکت انقلابی در دانشگاه را لازم و ضروری دانست و عنوان داشت:دانشگاهی که در او نبض انقلابی وجود نداشته باشد تضمین آینده در او نیست.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به ایجاد آتش بس در سوریه گفت:آتش بس درسوریه نشان از قدرت و نفوذ ایران، روسیه و شکست سیاست های آمریکا و عربستان و قطر دارد.

 

وی با انتقاداز استفاده غیر ساعت اداری برخی مسئولین از خودروهای اداری خاطرنشان کرد: این نوع استفاده از اموال بیت المال خلاف وجدان کاری و اجتماعی است و دستگاههای مربوطه بر این نوع استفاده ها نظارت داشته باشند.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff