آب هاي جنوب کشور را براي مجرمان ناامن مي کنيم

+ پ -
آب های جنوب کشور را برای مجرمان ناامن می کنیم
فرمانده انتظامی و دریابانی کیش:

آب های جنوب کشور را برای مجرمان ناامن می کنیم

فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی کیش، گفت: به هیچ عنوان آب های سرزمینی حوزه استحفاظی کیش نباید برای متخلفین و مجرمان امن باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، سرهنگ “رحیم جهانبخش”  فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش در حاشیه بازدید از ناوگروه شناوری پاسگاه مرزی دریایی هندورابی گفت: هدف نهایی تشکیل فرماندهی مرزبانی و دریابانی در استان های مرزی کشور، تامین امنیت پایدار مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه فرماندهی مرزبانی سازمانی است که هر مامور آن در هر نقطه از کشور به مثابه یک یگان عمل می کند، افزود: تک تک مرزبانان در سرتاسر نوار مرزی همانند دژهای مستحکم از تمامیت ارضی کشور دفاع می کنند.

فرمانده دریابانی کیش با اشاره به وظایف مرزبانی و انسان محور بودن این نهاد، اظهار کرد: حفظ و کنترل از مرز و علائم مرزی، استیفای حقوق دولت و مرزنشینان و اجرای قراردادها و پروتکل های مرزی از وظایف قانونی فرماندهی مرزبانی و دریابانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است لذا در این مسیر بایستی معاونت آموزش و عملیات آمادگی لازم را در کارکنان برای اجرای ماموریت ها فراهم آورد.

جهانبخش بر امر آموزش و اجرای طرح های عملیاتی در آب های سرزمینی و برنامه ریزی هدفمند تاکید و خاطر نشان کرد: به هیچ عنوان آب های سرزمینی حوزه استحفاظی کیش نباید برای متخلفین و مجرمان امن باشد، این وظیفه دریابانان است که با حضور مقتدرانه خود در راستای تامین نظم و امنیت کوشا باشند.

جزیره کیش با ۹۱ کیلومتر مساحت در میان آب های خلیج فارس از موقعیت استراتژیک بالایی در منطقه خلیج فارس برخوردار است و نیروی دریابانی جزیره مرجانی کیش شبانه روز از مرزهای آبی ایران اسلامی حفاظت و حراست می کنند.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff