آبرسانی به 270 روستای هرمزگان/روان آب های هرمزگان به عنوان آب مرزی تعریف شوند
+ پ -
آبرسانی به ۲۷۰ روستای هرمزگان/روان آب های هرمزگان به عنوان آب مرزی تعریف شوند

استاندار هرمزگان اظهار کرد: تدابیری اتخاذ شود که روان آب ها و رودخانه های موجود در استان هرمزگان به عنوان آب مرزی تعریف شوند تا بتوان اقدامات لازم را برای مهار و استفاده از آنها انجام داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ جاسم جادری استاندار هرمزگان در نشست مشترک با وزیر نیرو،  نمایندگان مردم استان در مجلس و مدیران صنعت آب و برق استان هرمزگان، گفت: تا کنون به ۲۷۰ روستا در استان هرمزگان آبرسانی شده و در بخش برق نیز ۷۰۰ مگاوات به ظرفیت تولید برق استان اضافه شده است.

وی افزود: سرمایه گذار بخش خصوصی برای احداث سد برای تامین آب در استان وجود دارد که نیاز است ساز و کار این سرمایه گذاری توسط وزارت نیرو مشخص شود.

استاندار هرمزگان با اشاره به مشکل ورود پساب فاضلاب بندرعباس به دریا اظهار کرد: وضعیت ورود پساب به دریا در بندرعباس همواره مورد انتقاد قرار گرفته و ورود فاضلاب به دریا برای این شهر مناسب نیست و درخواست داریم این مشکل نیز با حمایت وزارت نیرو رفع شود.

وی افزود: همچنین درخواست داریم تدابیری اتخاذ شود که روان آب ها و رودخانه های موجود در استان هرمزگان به عنوان آب مرزی تعریف شوند تا بتوان اقدامات لازم را برای مهار و استفاده از آنها انجام داد.

جادری خاطرنشان کرد: از اقدامات شاخص انجام شده در هرمزگان برق رسانی به روستاهای استان بوده که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff