آئین یلدا با شهداء در بندر کوهستک برگزار شد+تصاویر
+ پ -
آئین یلدا با شهداء در بندر کوهستک برگزار شد+تصاویر

بمناسبت شب یلدا، همایش یلدا با شهداء با شرکت طلاب حوزه علمیه حضرت خدیجه (س) شهر بندر کوهستک و جمعی از مردم و مسئولان در جوار گلزار شهدای گمنام شهر بندر کوهستک با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی مذهبی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، در این مراسم استاد حوزه و دانشگاه و دبیر جامع روحانیت مبارزه هرمزگان گفت: امروز یکی از وظایف مهم و اساسی ما در قبال شهداء توجه و عمل به واجبات و ترک مکرمات است و زاهد ترین انسان ها در نزد خداوند متعال کسی است به واجبات عمل و از محرمات بپرهیزد.

آیت الله دکتر قنبر درویشی افزود: دنیا در حال جنگ با ماست و  امروز  جنگ جهان کفر با جهان اسلام  و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

این مسئول بیان کرد:  امروز در سوریه و یمن شیعه و سنی با هم کشته می شوند  امروز عربستان بعنوان یک مزدور اسرائیل با اسلام می جنگد و منشا آل سعود یهودی است نه اسلامی ،  که در جهان اسلام این همه اختلاف افکنی و جنگ و درگیری بوجود آورده است.

آیت الله درویشی ابراز کرد: امروز باید دوست و دشمن را در داخل و بیرون شناخت و کسی که مخالف با سیاست  ها و فرامین مقام معظم رهبری عمل می کند دشمن نظام و انقلاب است و خیلی ها امروز در لباس انقلاب به نفع دشمن عمل می کنند و خیانت به خون شهداء و اسلام مرتکب می شوند.

دبیر جامع روحانیت مبارزه هرمزگان بیان کرد: یکی از تکالیف مهم دیگر مسلمانان در عصر حاضر حضور پرشور در نمازهای جمعه و نماز های جماعت است و نشانه قدرت شیعه و سنی حضور پرشور و منسجم در  اعمال عبادی سیاسی است.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff